Житомирська молодь створила власну громадську організацію "Паритет"

В Житомирі з жовтня 2011 року до кінця липня цього року триває проект "Крок до лідерства", координатори якого уже розповідають про перші досягнення.
Житомирська молодь створила власну громадську організацію "Паритет"

 Зокрема, даний проект реалізовувався Житомирською обласною Асоціацією фахівців соціальної сфери, Центром ґендерної освіти Житомирського державного університету імені Івана Франка  за підтримки Українського Жіночого Фонду.

 - "Крок до лідерства"   складався з двох компонентів: перший – створення Житомирської обласної молодіжної громадської організації, яка має на меті впровадження соціальних програм та ініціатив задля успішної соціалізації молоді, розвитку лідерства, стимулювання соціальної активності, популяризації волонтерства, - пояснює Наталія Кривой, голова Ради новоствореної  ЖОМГО «Паритет».  - Особливий акцент у діяльності організації займатиме робота із жіночою молоддю, оскільки ініціаторками створення організації є чотири переможниці від Житомирської області конкурсу «Перший крок до успіху» від УЖФ. Компонент другий – проведення тренінгових занять щодо розвитку лідерства, раціонального використання часу, впевненої поведінки серед жіночої студентської молоді.

Актуальність другого компоненту проекту, за словами Наталії,  пояснюється тим, що на сьогоднішній день, в умовах трансформації суспільства, економічних умов, важливою є проблема поєднання студентками навчання із тимчасовою зайнятістю, у зв'язку з чим виникає ланцюжок непорозумінь та проблем, як-от: невміння вдало поєднувати навчання та роботу, низький рівень асертивної поведінки, проблеми із постановкою цілей та плануванням часу і т. ін.

Важливо зазначити, що з кожним роком частка осіб, які починають працювати ще зі студентських років збільшується, і вік їх стає молодшим. Окрім цього – студентський вік, сенситивний період для створення сімей, з чим можуть бути пов’язані ґендерні аспекти щодо розподілу обов’язків між подружжям, побудови стосунків і т. д. Задля того, щоб забезпечити їм успішне поєднання кар’єри, навчання та особистого життя, вважаємо необхідними та доцільними проведення тренінгових занять із таких тем: «Ґендерні аспекти тайм-менеджменту» та «Асертивна поведінка як запорука розвитку лідерських навичок». 

Тренінгові заняття на запропоновані теми проводилися серед студенток в ДПТНЗ «Житомирському вищому професійному училищі сервісу та дизайну», Новоград-Волинському медичному коледжі Житомирської обласної ради, Житомирському агротехнічному коледжі, Житомирському технологічному коледжі, Центрі професійно-технічної освіти м. Житомира. Учасниці занять були забезпечені роздатковими матеріалами, кавою-брейк у рамках проекту.
Результати вхідних та вихідних діагностувань підтвердили актуальність запропонованих тренінгових занять для відповідної цільової аудиторії, дівчата потребують знань із розвитку асертивної (впевненої в собі) поведінки, а також обізнаності щодо можливостей та механізмів працевлаштування.
 


Додаткова інформація про ЖОМГО «Паритет», мета:
забезпечення умов, що сприяють задоволенню та захисту законних громадянських, соціальних, економічних, творчих та інших спільних інтересів прав і свобод її членів. Створення ефективного механізму впровадження соціальних програм, просвітницьких заходів, молодіжних громадських ініціатив, комунікаційних кампаній, спрямованих на розвиток молодіжного лідерства, соціальної компетентності, волонтерства, попередження різних форм дискримінації, популяризацію партнерських цінностей задля забезпечення соціальної справедливості і прав людини шляхом надання можливостей для особистісного зростання та самореалізації соціально активної молоді, громадян.
 

Коментарі
20:49 Житомирський студент-браконьєр заявив, що вбиті бобри - не його трофеї 18:00 Виставка до 100-річчя від дня створення УНР відкрилася сьогодні у Житомирі 17:45 На Житомирщині проживає більше 7 тис. переселенців 17:30 До Центру надання адмінпослуг житомиряни найчастіше зверталися з питань будівництва та землевпорядкування 17:10 Поліція затримала іноземця, причетного до крадіжки 16:47 Рівень захворюваності на ГРВІ знову зріс 16:22 Бердичівлянина, який убив власну дружину, взято під варту 16:00 Президент присвоїв почесні звання чотирьом жителям Житомирщини 15:45 Світла пам'ять перших Героїв Революції Гідності вшановується сьогодні, 22 січня 15:28 Цьогоріч на кір захворіло вже троє осіб 15:09 Коротке замикання в електромережі призвело до загорання будинку 14:33 В День Соборності України житомиряни утворили «ланцюг єдності». Фоторепортаж 14:23 На Житомирщині поліція оперативно розшукала водія, який втік з місця фатальної ДТП

Підібні виставки приймають відвідувачів по всій Украні.

Поліцією встановлена причетність 47-річного чоловіка, який тимчасово проживав у Житомирському районі, до крадіжки майна з...

Повідомлення про пожежу у приватному дерев’яному житловому будинку в м. Баранівка надійшло до Служби порятунку «101» від...

До прибуття оперативно-рятувального підрозділу працівник торгівельного павільйону та місцеве населення намагалися самотужки...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up