Житомирська молодь створила власну громадську організацію "Паритет"

Житомирська молодь створила власну громадську організацію "Паритет"
В Житомирі з жовтня 2011 року до кінця липня цього року триває проект "Крок до лідерства", координатори якого уже розповідають про перші досягнення.

 Зокрема, даний проект реалізовувався Житомирською обласною Асоціацією фахівців соціальної сфери, Центром ґендерної освіти Житомирського державного університету імені Івана Франка  за підтримки Українського Жіночого Фонду.

 - "Крок до лідерства"   складався з двох компонентів: перший – створення Житомирської обласної молодіжної громадської організації, яка має на меті впровадження соціальних програм та ініціатив задля успішної соціалізації молоді, розвитку лідерства, стимулювання соціальної активності, популяризації волонтерства, - пояснює Наталія Кривой, голова Ради новоствореної  ЖОМГО «Паритет».  - Особливий акцент у діяльності організації займатиме робота із жіночою молоддю, оскільки ініціаторками створення організації є чотири переможниці від Житомирської області конкурсу «Перший крок до успіху» від УЖФ. Компонент другий – проведення тренінгових занять щодо розвитку лідерства, раціонального використання часу, впевненої поведінки серед жіночої студентської молоді.

Актуальність другого компоненту проекту, за словами Наталії,  пояснюється тим, що на сьогоднішній день, в умовах трансформації суспільства, економічних умов, важливою є проблема поєднання студентками навчання із тимчасовою зайнятістю, у зв'язку з чим виникає ланцюжок непорозумінь та проблем, як-от: невміння вдало поєднувати навчання та роботу, низький рівень асертивної поведінки, проблеми із постановкою цілей та плануванням часу і т. ін.

Важливо зазначити, що з кожним роком частка осіб, які починають працювати ще зі студентських років збільшується, і вік їх стає молодшим. Окрім цього – студентський вік, сенситивний період для створення сімей, з чим можуть бути пов’язані ґендерні аспекти щодо розподілу обов’язків між подружжям, побудови стосунків і т. д. Задля того, щоб забезпечити їм успішне поєднання кар’єри, навчання та особистого життя, вважаємо необхідними та доцільними проведення тренінгових занять із таких тем: «Ґендерні аспекти тайм-менеджменту» та «Асертивна поведінка як запорука розвитку лідерських навичок». 

Тренінгові заняття на запропоновані теми проводилися серед студенток в ДПТНЗ «Житомирському вищому професійному училищі сервісу та дизайну», Новоград-Волинському медичному коледжі Житомирської обласної ради, Житомирському агротехнічному коледжі, Житомирському технологічному коледжі, Центрі професійно-технічної освіти м. Житомира. Учасниці занять були забезпечені роздатковими матеріалами, кавою-брейк у рамках проекту.
Результати вхідних та вихідних діагностувань підтвердили актуальність запропонованих тренінгових занять для відповідної цільової аудиторії, дівчата потребують знань із розвитку асертивної (впевненої в собі) поведінки, а також обізнаності щодо можливостей та механізмів працевлаштування.
 


Додаткова інформація про ЖОМГО «Паритет», мета:
забезпечення умов, що сприяють задоволенню та захисту законних громадянських, соціальних, економічних, творчих та інших спільних інтересів прав і свобод її членів. Створення ефективного механізму впровадження соціальних програм, просвітницьких заходів, молодіжних громадських ініціатив, комунікаційних кампаній, спрямованих на розвиток молодіжного лідерства, соціальної компетентності, волонтерства, попередження різних форм дискримінації, популяризацію партнерських цінностей задля забезпечення соціальної справедливості і прав людини шляхом надання можливостей для особистісного зростання та самореалізації соціально активної молоді, громадян.
 

0
0
0
0
Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа
«Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

09:40 У Житомирі СБУ провела командно-штабне антитерористичне навчання 09:36 Поліція назвала фейком повідомлення про згвалтування на виборчій дільниці в Бердичеві 09:10 Курс валют на 22 березня: гривня втратила позиції 09:00 Погода у Житомирі 22 березня: хмарно, без опадів Від читача 16:06 Игорь Герус: Мизрах не Гордон, а точнее Гордон - не Мизрах! 17:55 У Бердичівському районі виявили сказ 17:30 Юні вартові правопорядку познайомились з діяльністю поліцейських Корпусу оперативно-раптової дії Житомирщини 17:00 Уряд удосконалив механізм щодо забезпечення житлом учасників АТО з числа внутрішньо переміщених осіб 16:40 У Новоград-Волинському районі посадили майже 100 гектарів сосни, ялини, дубу і модрини 16:20 Відповідальність роботодавця, який примушує написати заяву на звільнення у зв’язку із призовом на військову службу 16:00 Більше 2 тисяч житомирян звернулися на "гарячу лінію" Міського інформаційного центру 15:41 Житомирщина: кому і на скільки підвищили пенсії з 1 березня 2019 року 15:20 Фінансовий стан начальника поліції та головного податківця області: що задекларували чиновники 15:00 У флешмобі «Lots of Socks» в Житомирі взяли участь перша леді країни з донькою 14:38 Зіпсоване свято: безробітний намагався вкрасти у житомирському супермаркеті продукти та алкоголь для домашніх урочистостей 14:20 Весняний вітер, дощ і потепління - прогноз погоди на найближчу перспективу 14:00 Двом хуліганам, яких взяли під варту за побиття сторожа  Баранівської районної лікарні, «світить» від трьох до семи років позбавлення волі 12:41 В Овруцькому районі загорівся цех з виготовлення пелет 12:21 Міні-ліс висадили в Житомирі на відзначення Всесвітього дня лісу 12:01 Світ лялькового театру – це світ дитинства
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up