Житомирська молодь створила власну громадську організацію "Паритет"

В Житомирі з жовтня 2011 року до кінця липня цього року триває проект "Крок до лідерства", координатори якого уже розповідають про перші досягнення.
Житомирська молодь створила власну громадську організацію "Паритет"

 Зокрема, даний проект реалізовувався Житомирською обласною Асоціацією фахівців соціальної сфери, Центром ґендерної освіти Житомирського державного університету імені Івана Франка  за підтримки Українського Жіночого Фонду.

 - "Крок до лідерства"   складався з двох компонентів: перший – створення Житомирської обласної молодіжної громадської організації, яка має на меті впровадження соціальних програм та ініціатив задля успішної соціалізації молоді, розвитку лідерства, стимулювання соціальної активності, популяризації волонтерства, - пояснює Наталія Кривой, голова Ради новоствореної  ЖОМГО «Паритет».  - Особливий акцент у діяльності організації займатиме робота із жіночою молоддю, оскільки ініціаторками створення організації є чотири переможниці від Житомирської області конкурсу «Перший крок до успіху» від УЖФ. Компонент другий – проведення тренінгових занять щодо розвитку лідерства, раціонального використання часу, впевненої поведінки серед жіночої студентської молоді.

Актуальність другого компоненту проекту, за словами Наталії,  пояснюється тим, що на сьогоднішній день, в умовах трансформації суспільства, економічних умов, важливою є проблема поєднання студентками навчання із тимчасовою зайнятістю, у зв'язку з чим виникає ланцюжок непорозумінь та проблем, як-от: невміння вдало поєднувати навчання та роботу, низький рівень асертивної поведінки, проблеми із постановкою цілей та плануванням часу і т. ін.

Важливо зазначити, що з кожним роком частка осіб, які починають працювати ще зі студентських років збільшується, і вік їх стає молодшим. Окрім цього – студентський вік, сенситивний період для створення сімей, з чим можуть бути пов’язані ґендерні аспекти щодо розподілу обов’язків між подружжям, побудови стосунків і т. д. Задля того, щоб забезпечити їм успішне поєднання кар’єри, навчання та особистого життя, вважаємо необхідними та доцільними проведення тренінгових занять із таких тем: «Ґендерні аспекти тайм-менеджменту» та «Асертивна поведінка як запорука розвитку лідерських навичок». 

Тренінгові заняття на запропоновані теми проводилися серед студенток в ДПТНЗ «Житомирському вищому професійному училищі сервісу та дизайну», Новоград-Волинському медичному коледжі Житомирської обласної ради, Житомирському агротехнічному коледжі, Житомирському технологічному коледжі, Центрі професійно-технічної освіти м. Житомира. Учасниці занять були забезпечені роздатковими матеріалами, кавою-брейк у рамках проекту.
Результати вхідних та вихідних діагностувань підтвердили актуальність запропонованих тренінгових занять для відповідної цільової аудиторії, дівчата потребують знань із розвитку асертивної (впевненої в собі) поведінки, а також обізнаності щодо можливостей та механізмів працевлаштування.
 


Додаткова інформація про ЖОМГО «Паритет», мета:
забезпечення умов, що сприяють задоволенню та захисту законних громадянських, соціальних, економічних, творчих та інших спільних інтересів прав і свобод її членів. Створення ефективного механізму впровадження соціальних програм, просвітницьких заходів, молодіжних громадських ініціатив, комунікаційних кампаній, спрямованих на розвиток молодіжного лідерства, соціальної компетентності, волонтерства, попередження різних форм дискримінації, популяризацію партнерських цінностей задля забезпечення соціальної справедливості і прав людини шляхом надання можливостей для особистісного зростання та самореалізації соціально активної молоді, громадян.
 

Новини за темою
Коментарі
16:03 Мільйони в асфальт: ремонт однієї вулиці міста коштує 30 млн грн 15:45 Житомирський спортсмен виборов срібло на чемпіонаті України з легкої атлетики 15:25 До 1 вересня всі лікарні мають оприлюднити інформацію про наявні ліки, - Глава Уряду 15:04 Сучасні медіатеки — втілення у реальність: як на Житомирщині готуються до нового навчального року 14:47 Протягом року 30 представників талановитої молоді Житомирщини отримуватимуть по 1 тис. грн щомісяця 14:20 Житомирщина буде ровивати міжрегіональне співробітництво з Донецькою та Луганською областями 14:00 Більше 200 учасників змагалися у Житомирі на Чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства 12:43 З 1 липня змінюються розміри державних соціальних допомог 12:20 На Житомирщині керівник сільськогосподарського підприємства незаконно намолотив пшениці на 70 тис. грн 12:03 Масове всихання лісів - це питання екології чи економіки?​​​​​​​ 11:44 З 1 липня 2018 року запроваджуються нові акцизні марки для тютюнових виробів 11:20 Житомирські розшуківці знайшли та затримали у столиці серійного крадія 11:01 Прикордонники Житомирського загону затримали чоловіка зі зброєю

На календарі знову 22-е червня.

Національний проект «Нові лідери» продовжує відкривати цікаві ідеї цікавих людей.

Інформація щодо якості води відкритих водойм у місцях масового відпочинку по області.

Мін’юст удосконалив норму законопроекту №8296 щодо виїзду за кордон дитини, яка проживає в неповній родині.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up