Які предмети обирали абітурієнти Житомира на ЗНО

Нині вже підбито підсумки реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання 2017 року. Запрошення-перепустки вже на інформаційних сторінках абітурієнтів.

 

Які предмети обирали абітурієнти Житомира на ЗНО

Менш ніж за тиждень, 23 травня, розпочнеться основна сесія.

Випускники 2017 року складатимуть першим обов’язковим предметом українську мову та літературу. Для другого предмету вони могли обрати математику або історію. Третій потрібно було обрати зі списку: математика, історія України, іспанська, французька, німецька, російська, англійська мови, біологія, географія, фізика, хімія. Також можна скласти четвертий предмет, але він не обов’язковий. Минулорічні випускники обов’язковим предметом повинні скласти лише українську мову та літературу, інші три предмети залишаються на їхній вибір.

За результатами центрів, найбільше учасників зовнішнього оцінювання з міста Житомир зареєструвались для проходження тесту з української мови і літератури – 2 133, історії України – 1 623, математики – 963. Такі предмети як фізика у Житомирі складатимуть 303 особи, хімія – 335, біологія – 750, географія – 491, англійська мова – 955, німецька мова – 22, французька мова – 26. Зауважимо, що кількість охочих скласти зовнішнє незалежне оцінювання серед випускників минулих років, а також учнів, студентів професійно-технічних, вищих навчальних закладів у 2017 році зменшилася.

Заступник директора Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Людмила Марцева розповіла про причини зменшення бажаючих складати незалежне оцінювання. Вона зазначила, що головною причиною є зменшення по всім загальноосвітнім закладам випускників 2017 року. Інша причина – визнання дійсними сертифікатів 2016 року.

Нині вже майже завершено підготовку до ЗНО. Вже пройшла реєстрація громадських спостерігачів. Ще наприкінці квітня на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року було розміщено запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення тестування. Учасникам необхідно було самостійно сформувати й роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки, що створена на веб-сайті Українського центру. Доступ до інформаційної сторінки – за номером і пін-кодом сертифіката, указаним у ньому. Якщо таке запрошення учасник ще не встиг роздрукувати, то це потрібно зробити якомога швидше.

Нагадаємо: для успішного проходження тестування, окрім старанної підготовки, учасникам необхідно дотримуватися основних процедур проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Учасникам зовнішнього оцінювання заборонено використовувати в пункті ЗНО та мати при собі протягом часу, відведеного на виконання сертифікаційної роботи, засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими технічних засобів і пристроїв.

Цьогоріч інструктори в аудиторії звертатимуть особливу увагу на наявність в учасників смарт-годинників. Радимо залишити їх удома або ж на спеціально відведеному для речей місці, адже в разі виявлення в учасників тестування смарт-годинників, а також мобільних телефонів, навушників, флеш-накопичувачів, USB-кабелів тощо учасник змушений буде залишити пункт проведення ЗНО достроково, а результат виконання тесту з певного предмета буде анульовано.

Проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання: 23 травня – українська мова і література; 25 травня – іспанська, німецька, французька мови; 29 травня – англійська мова; 31 травня – математика; 2 червня – історія України; 6 червня – російська мова; 8 червня – біологія; 12 червня – географія; 14 червня – фізика; 16 червня – хімія.

Марина Михальчук

 

 

 
Новини за темою
Коментарі
16:55 Що подивитися на вихідних 16:21 Житомиряни вже підписали понад 70 тисяч декларацій з лікарями 16:06 Плануєте торгувати алкоголем і тютюном - подбайте про ліцензію 15:56 Водоканал скидає нечистоти у Тетерів. ВІДЕО з місця події play_circle_filled 15:46 Від футболу до туризму. Ліга чемпіонів в Україні 15:30 Житомирянам розповіли, як виглядатиме сквер на Лятошинського 15:17 На Житомирщині прокуратурою спільно з податківцями викрито підпільний цех з виробництва фальсифікованого алкоголю, що діяв на території області 15:00 Депутати бюджетної комісії обласної ради не підтримали питання по ТОВ «Валки-Ільменіт» 14:46 На Житомирщині 10 абітурієнтів були відсторонені від ЗНО через користування мобільними телефонами 14:16 В Олевському районі ліквідовано займання торфу на площі 0,05 га 14:00 Прокурор Житомирщини Любомир Війтович: "Наш фах вимагає повної самовіддачі та постійної самоосвіти" 12:44 За першу половину травня Житомирський рибоохоронний патруль виявив 123 порушення 12:20 На Словечанщині затримали копачів бурштину, які намагалися видати себе за відпочивальників

Хто переможе: газета «Бердичівський погляд» та пенсіонер Валентин Ганоль  чи мільйонерка, депутат обласної ради Анжеліка...

У період з 1 по 17 травня було виявлено 123 порушення, з яких 23 були грубими. Збитки, завдані рибному господарству, склали...

Детальніше про це, в рамках проекту «Я маю право!», розповіли фахівці Андрушівського бюро правової допомоги.

Упродовж двох днів під час тестування було виявлено перші порушення, відтак поліцейські закликають абітурієнтів суворо дотримуватись...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up