Як впливає позашкільні програми навчання на розвиток вашої дитини (Новини компаній)

Як впливає позашкільні програми навчання на розвиток вашої дитини 
(Новини компаній)

Сьогодні я б хотіла поговорити про свідомий вибір батьків для своїх дітей серед великої кількості гуртків для позашкільного розвитку.

Дорослим хочеться, щоб їх дитина розвивалась різнобічно, покращила успішність у школі, стала впевненішою у собі, розкрила свій творчий потенціал. Така методика, як ментальна арифметика у центрі розвитку інтелекту SMARTUM, відповідає цим запитам. В чому секрет її успіху?

Батьки, що цікавляться курсами ментальної арифметики, вважають її способом навчити дитину швидко рахувати подумки. Безумовно, дана програма дозволяє оволодіти цією навичкою досконало, але її основна мета інша:

Заняття ментальною арифметикою всебічно розвивають дитину, дають таку базу, яка дозволяє досягти успіху в майбутньому.

Ментальна арифметика – це методика, спрямована на рівномірний розвиток обох півкуль мозку завдяки усним розрахункам без використання підручних засобів. Спочатку дитина вчиться працювати зі спеціальними рахунками – абакусом, доводить рівень володіння ними до автоматизму.

Коли ці навички закріплені, діти переходять на наступний етап. Вони вчаться створювати рахівниці в своїй уяві, намагаються виконувати обчислення на них подумки. Ліва півкуля мозку, що відповідає за логіку та аналіз, отримує задачу у вигляді цифр і передає її до правої півкулі, що відповідає за фантазію та образне мислення. Саме там і знаходиться уявний абакус, на якому проводять розрахунки, а потім відповідь передається назад до лівої півкулі. Це дозволяє проводити розрахунки з феноменальною швидкістю.

На наступному етапі дитина починає працювати з більш складними задачами, вчиться додавати і віднімати двозначні і тризначні числа. Пізніше вона засвоює множення і ділення подумки. Успіх дітей напряму залежить від їх старанності у навчанні, тому вміння учнів, які повністю засвоїли курс, вражають.

Заняття по ментальній арифметиці дозволяють побачити перші успіхи вже через півтора місяця занять. Дітям легше дається навчання в школі, а педагоги відзначають підвищення мотивації у дитини.

Пам’ятайте, що навчання ментальній арифметиці вимагає серйозного підходу і проведення уроків суворо за методикою. Вибирайте центр додаткової освіти, перевірений часом, від цього напряму залежить успіх Вашої дитини.

У сучасному світі цифрових технологій діти все частіше мислять образами. Дитина звикла в соціальних мережах читати короткі пости і дивитися картинки. Об'ємні тексти все частіше даються дітям через працю. Постійне використання інтернету не дає дитині можливості думати. Вона навіть не намагається запам'ятовувати інформацію, тому що знає, що завжди зможе знайти її в мережі. Через це дитина гірше запам'ятовує і сприймає прочитане.

Впоратися з цими проблемами батькам може допомогти методика Ліберика в «Академії розвитку інтелекту SMARTUM». Це унікальний курс, який спрямований на збільшення швидкості читання й підвищення розуміння нової інформації. Мета Ліберики - допомогти дитині полюбити книги. Завдання - навчити читати швидше в 5 разів зі стовідсотковим розумінням прочитаного. Необхідно визначити рівень розуміння, який комфортний саме вашому синові або дочці.

Якщо ви хочете віддати дитину на Ліберику в SMARTUM, необхідно дотриматися трьох умов:

  1. Малюкові повинно бути не менше 7 років.
  2. Він повинен читати мінімум 40 слів за хвилину.
  3. Його читання має бути послівним, а не по складах.

Найбільш перспективні учні - це малюки 9-11 років, у яких початкова швидкість читання 120 слів за хвилину. Якщо вони регулярно відвідують уроки академії SMARTUM і виконують домашнє завдання, то результатом регулярного відвідування і виконання домашнього завдання є можливість навчитися читати більше 1000 слів на хвилину.

За допомогою унікальних «масок тексту» дитина переходить від класичного горизонтального читання до читання зверху вниз.

Під час навчання розвивається уява і фантазія. Дитині стає цікаво читати, бо знайшла для себе чарівні світи, де можна літати, боротися з драконами і перемагати зло. Курс Ліберика вчить не просто швидкочитанню. Він ще вчить уявляти, бачити картинку прочитаного у себе в голові.

Поширена думка, що чим швидше дитина читає, тим швидше вона наближається до швидкодії мозку. Тому після навчання в Академії SMARTUM ваш малюк буде не тільки читати в 5 і більше разів швидше, але у нього ще покращиться концентрація уваги і зосередженість на одному предметі.

Крім цього, ваша дитина полюбить читати. Коли малюк швидко читає, він швидко занурюється у віртуальну реальність, яку дають книги. Він забуде  про свої негаразди, зможе прожити життя лицаря або принцеси. Така розвага сподобається йому набагато більше, ніж відеоігри. І тоді ви будете бачити вашу дитину частіше за книгою, ніж за комп'ютером.

Як дитину привчити до читання?

 Сьогоднішні першокласники не вчать букви за букварем, вони відразу читають тексти й переказують. Отже, якщо батьки не подбали, щоб малюк навчився читати ще до школи, дитині буде не просто в першому класі. Як правильно прищепити любов до читання, ми розповімо нижче.

1.Не можна дитину примушувати! Діти завжди все повторюють за батьками. Добре, якщо дорослі своїм прикладом демонструватимуть зацікавленість друкованою продукцією, а не інформацією з ґаджетів. Розкладайте на видному місці яскраві дитячі книжки, з виразом читайте малюкові казки та цікаві історії.

2. Дошкільника не треба вчити буквам, малюкові складно зрозуміти, чим відрізняється буква від звуку. Саме тому спочатку: к, л, с, р, а потім: ка, ел, ес, ер. Вивчайте, як це звучить у слові.

3. Після того, як малюк вивчить позначення звуків, можна починати співати склади. Дитина набагато краще засвоює поєднання голосного й приголосного звуків. Можна купити букви-магнітики і складати їх поєднання на холодильнику. Наприклад, ну, ма, па, му, ле і далі.

4.Набагато простіше засвоюється буква в самому слові, ніж окремо. Після проспівування складів, можна починати складати їх в прості, короткі слова. Наприклад, мама, тато, диня, каша, вона і так далі.

5. Діти не люблять, коли їх примушують до чогось і перевіряють. Організуйте процес навчання у вигляді гри, щоб дитині було весело й цікаво.

6. Ідіть від простого до складного. Спочатку склади на розспів, потім короткі слова, що складаються максимум з двох складів або склад плюс один приголосний. Причому букви ь, й залиште на останок.

7. Грайте «в читання» всюди: удома на кухні, по дорозі в магазин. Читайте вивіски на будівлях і рекламні банери. Не сваріть малюка за помилки, тим самим ви відбиваєте інтерес до читання. Ставтеся з терпінням до дитини, вона ще вчиться.

8. Пропонуйте малюкові різноманітні ігри, пов'язані з читанням і буквами. Наприклад, знайти в реченні слова на букву А (Р, С, Х ...) або серед кількох букв знайти голосний звук.

9. Пояснюйте дитині, що читання необхідно в звичайному житті щодня. Показуйте вітальні листівки, свої записи в блокноті, пишіть малюкові записки.

10. Заведіть щоденник досягнень. Є відомий спосіб домагатися кращих результатів - це читання на швидкість. Записуйте через кожні 2 тижні, скільки слів дитина читає, - і навіть за невеликі досягнення робіть малюкові маленький подарунок.

11. Заняття слід проводити регулярно, бажано по 10 хвилин на день. Якщо вам здається, що дитина досягла гарних результатів, необхідно закріплювати навички щодня. Регулярність і терпіння - успіх до відмінних результатів.

Читання можна назвати зарядкою для мозку, оскільки в цьому процесі беруть участь усі відділи сірої речовини.

Академія розвитку інтелекту «SMARTUM» приділяє читанню особливу увагу і розробила цікаву методику “Читарика та букварика” для навчання дитини читанню.

Пройшовши курс «Читарика», розвиває вміння легко і швидко читати книги, буде отримувати задоволення від цього процесу. Отримані навички допоможуть у майбутньому швидко запам'ятовувати й обробляти отриману інформацію, що дуже корисно школяреві.

Комплексний підхід у створенні методик реалізований за допомогою унікальної інтернет-платформи, підручників і сучасних технологій, що дозволяє сприймати інформацію по-новому і значно ефективніше.

Для того,щоб дізнатися більш детальну інформацію про наші курси пропонуємо завітати до нас на сайт: https://smartum.com.ua/

Щоб подивитися,як цікаво у нас проходять заняття, запрошуємо до нас в Інстаграм @smartum_zt

А для того,щоб познайомитися з нами та прийти на безкоштовне пробне заняття з будь-якої методики, чекаємо за телефоном: +38(097) 146 37 20 

та за адресою: м. Житомир, вул. Рильського 9, 217 аудиторія.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:55 Житомирян та гостей міста запрошують на відкриття виставки Юрія Камишного “Життя на папері” 17:29 У Житомирській області майже 30 тис. громадян замовили витяг з Державного земельного кадастру через електронний сервіс 17:00 У Черняхівському районі шукачі металу серед стерні знайшли 27 боєприпасів часів війни 16:39 Рятувальники області регулярно здійснюють заходи із  запобігання ймовірному поширенню ковідінфекції Від читача 16:12 Росіяни продовжують блокувати український радіосигнал на окупованому півострові 16:19 Двох бердичівлянок затримали за розповсюдження метадону: у них вилучено наркотиків на 80 тисяч гривень 16:00 Не коронавірусом єдиним: на які інфекційні хвороби хворіють українці 15:38 У Житомирі відбувся круглий стіл за тематикою «Підвищення ефективності  та екологічної безпеки сільського господарства Житомирщини в сучасних умовах» 15:36 За тиждень поліція Житомирщини повернула додому 12 дітей 15:18 На Житомирщині підприємство сплатить на користь двох сільських рад понад 300 тис. грн за зрізані дуби 15:00 Рейтинг областей: Житомирщина - 10-та 14:50 У Житомирі на Смолянському кладовищі висадять канадські дуби в честь загиблих цьогоріч воїнів 14:38 На реконструкцію Житомирської гімназії №32 з бюджету міста виділять 15 мільйонів гривень 14:21 За добу рятувальники двічі ліквідовували кубла небезпечних шершнів в оселях 14:15 У Новоград-Волинському районі у ДТП загинув 17-річний хлопець 14:00 Міські депутати звернулися до обласної влади щодо надання фінансової підтримки КП «ФК «Полісся» 12:40 В Україні подорожчає комуналка 12:36 Адвокат по ДТП про Драгер, TruCAM, камери швидкості та автокрісла для дітей 12:30 У середу відчутно похолодає - синоптики 12:19 Протягом вихідних на Житомирщині зареєстровано 7 летальних випадків від коронавірусної інфекції
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up