У Житомирі з’явиться ще одна сучасна гімназія

У Житомирі з’явиться ще одна сучасна гімназія

Найближчим часом буде вирішено питання щодо будівництво нового корпусу гімназії №  23 замість аварійного.

Про це стало відомо з допису міського голови Сергія Сухомлина.

"Вчора відбулося засідання робочої групи, під час якого ухвалили рішення щодо будівництва нового корпусу гуманітарної гімназії №23, - написав мер. -Найближчим часом будемо скликати позачергову сесію та вирішувати питання про виділення коштів на проектну документацію.

До цього часу Департамент містобудування і земельних відносин разом з головним архітектором підготують приблизні варіанти по ескізних проектах.

Сподіваємося, що протягом двох років у центрі Житомира з’явиться ще одна сучасна школа".

Нагадаємо, після обвалу стелі в старому корпусі гімназії міська влада прийняла рішення тимчасово переселити старші класи гімназії до приміщення університету ім. І.Франка.

 

 

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up