Цьогоріч 1125 маленьких житомирян зможуть відпочити у таборі «Супутник»

Цьогоріч 1125 маленьких житомирян зможуть відпочити у таборі «Супутник»

У 2018 році в таборі «Супутник» буде п'ять відпочинкових змін, які розпочнуться 1 червня.

Рішення про організацію оздоровлення та відпочинку дітей Житомира у 2018 році було прийнято на черговому засіданні виконавчого комітету міськради.

Як повідомила начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук, в першу чергу, буде забезпечено відпочинок для дітей пільгових категорій.

«А саме: дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю, дітей з родин учасників АТО, дітей з малозабезпечених та багатодітних родин, а також творчо обдарованих і талановитих маленьких житомирян», - зазначила Ірина Ковальчук.

Направлення дітей в ПЗОВ «Супутник» здійснюватимуть:

- служба у справах дітей міської ради - дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування; бездоглядних дітей;

- управління охорони здоров'я міської ради, поліклініки – дітей з інвалідністю;

- Центр соціальної допомоги учасникам АТО та їх сім`ям - дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків та в АТО; дітей із сімей учасників АТО;

- управління у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради - дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей;

- управління освіти міської ради - талановитих та обдарованих дітей.

Крім того, 50 путівок цього року вперше будуть продаватися, їх буде реалізовувати КП «Парк».

«Вартість путівки складає близько 4,5 тис. грн. Зміна буде тривати 16 днів. Загалом ми оздоровимо в таборі цього року 1125 дітей», - повідомила Ірина Ковальчук.

З питань оздоровлення дітей звертатися до управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради. Прийом громадян в Центрі надання адміністративних послуг (вул. Михайлівська, 4).
Додамо, на початку березня депутати підтримали  виділення коштів для табору «Супутник». У програмі оздоровлення та відпочинку дітей Житомира на 2016-2018 роки передбачили кошти у сумі 545,0 тис грн на проведення капітального ремонту покрівлі корпусу №5 «Супутника». Крім того, для завершення робіт по утепленню їдальні табору буде виділено 60 тис. грн, а на придбання холодильної камери — 80 тис. грн.

Алла Герман

0
0
0
0
Коментарі (2)
  • Таня Танина

    Замечательно! Я очень рада за малышей!
  • Ирина Лопырева

    Хороший вариант, но все равно лучше, чем море для ребенка, да и для взрослого нет. Поэтому я выбираю горящий тур на сайте http://www.nakanikuly.ua/countries/turciya/kemer/asia-hotel и собираеюсь свозить своих детей оздоровится на море заграницу.
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up