Студентка з Житомира перемогла у  Всеукраїнському конкурсі дослідницьких робіт «Новітня історія України: аналіз етапів становлення»

Студентка з Житомира перемогла у  Всеукраїнському конкурсі дослідницьких робіт «Новітня історія України: аналіз етапів становлення»

Черниш Марина  перемогла у  Всеукраїнському конкурсі дослідницьких робіт «Новітня історія України: аналіз етапів становлення», який відбувся на базі Університету імені Альфреда Нобеля у Дніпрі.

Черниш Марина, студентка Житомирського торговельно-економічний коледжу Київського національного торговельно-економічного університету, перемогла у Всеукраїнському конкурсі дослідницьких робіт серед школярів та студентів до 28-ї річниці незалежності України «Новітня історія України: аналіз етапів становлення». Вона отримала диплом І ступеня серед студентів у напрямку «Міжнародні відносини» та отримала грошову винагороду – 10 000 гривень.

Фінал конкурсу відбувся 16-18 травня в Університеті імені Альфреда Нобеля у Дніпрі. Конкурс такого масштабу проходив вперше, а ініціював його проведення Борис Холод, президент Університету імені Альфреда Нобеля. До речі, саме він і вручав призи та подарунки переможцям разом з Костянтином Завгороднім, першим заступником генерального директора з економіки та фінансів ДП  «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова», адже конкурс підтримали роботодавці регіону та надали грошові призи переможцям.

Марина досліджувала тему «Євроінтеграція очима молоді: європрагматизм, євроромантизм чи єврофобія?» та вразила журі не тільки проведеним аналізом, а й поглядами на проблему. Роботу Марини опубліковано у збірнику «Новітня історія України: аналіз етапів становлення».

Талановита молодь в Україні є, лише потрібно створити умови для розвитку її наукового та творчого потенціалу, як це роблять в інноваційному Університеті імені Альфреда Нобеля!

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up