Стало відомо, які житомирські виші увійшли до консолідованого рейтингу українських ВНЗ у 2017 році

Освіта.ua складено щорічний консолідований рейтинг українських вишів. Консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України у 2017 році охоплює 288 закладів III-IV рівнів акредитації. 

Стало відомо, які житомирські виші увійшли до консолідованого рейтингу українських ВНЗ у 2017 році

 В якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладівУкраїни, використані найбільш авторитетні серед експертів і ЗМІ рейтинги університетів, що оприлюднені у 2017 році: "Топ-200 Україна", "Scopus" та "Webometrics", кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.

Консолідований рейтинг підсумовує загальні рейтингові місця навчальних закладів за версією «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Вебометрикс».

Отож, згідно консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України у 2017-му році, маємо такі результати: Житомирський державний технологічний університет - 74-е місце, Житомирський державний університет імені Івана Франка - 83-я позиція, Житомирський національний агроекологічний університет  - 141-ий щабель у загальному рейтингу, Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова став 206-м. На найнижчому щаблі серед житомирським вишів опинився Житомирський інститут медсестринства. Він - 267-й у рейтингу. 

Коментарі

Обидва підозрюваних – 27-річні жителі обласного центру, - інформує відділ комунікації поліції Житомирської області.

Для співробітників, які мають дітей, чинним законодавством передбачені різні пільги і гарантії.

Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради запрошує житомирян на «Космічну зарядку»!

19 червня на головній сцені вул. Михайлівської відбудеться театралізоване дійство для дітей «Кольорові канікули. Ура!» за...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up