Педпрацівникам ДНЗ Житомира встановлено надбавку 15 %

Педпрацівникам ДНЗ Житомира встановлено надбавку 15 %

З 1 липня 2019 року вирішено почати виплату надбавок.

Сьогодні, 23 квітня, під час засідання сорок сьомої сесії Житомирської міської ради на розгляд депутатів було винесено рекомендацію постійної комісії із соціально-гуманітарних питань щодо доповнення проекту рішення «Про внесення змін і доповнень до міської цільової Програми розвитку освіти міста Житомира на період 2019-2021 років.

«Доповнити проект рішення заходом щодо встановлення надбавки за складність та напруженість для педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів та позашкільних навчальних закладів в розмірі 15 %»,- йдеться в рекомендації постійної комісії із питань соціально-гуманітарних питань.

Міський голова Сергій Сухомлин запропонував доповнити рекомендацію та закласти кошти на виплату надбавок не лише в Програму, але й в міський бюджет та з 1 липня 2019 року почати виплату надбавок.

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі (6)
 • Артур Степух

  Сухомлин а подумать про медиков а  именно про обычных лаборантов, медсестер какие у них зарплаты, так пускай педагоги делают уколы,капильницы больным не задумывался.
 • Виктория Бутрик

  А как же "нянечки"????,Они тоже во многом помогают воспитателю!!!!!
 • Jurgen Graaf

  Доплата, на которую денег нет...
 • Виталий Кирилюк

  А медицина!!! Как на каком уровне оплаты. Вы. Подумайте про тех кто вас лечит, и делает перевязки, уколы. Педагог, судя  этого некогда вам не сделает.

  Jurgen Graaf reply Виталий Кирилюк

  Чего?? С детьми давно дело имел?)

  Марія Пантус reply Jurgen Graaf

  А з хворими дітьми,і дорослими мали справу???
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up