Спецтема: карантин

Освітяни Романівщини обмінялися досвідом

Освітяни Романівщини обмінялися досвідом

У Романові у великій залі адмінприміщення райради перед початком нового навчального року провели у робочому форматі засідання колегії відділу освіти РДА.

Оскільки засідання відбувалося 29 серпня, то розпочалося воно із вшанування борців за волю України хвилиною мовчання.

Запрошені на захід перший заступник голови РДА Олександр Біленький та голова Романівської райради Олександр Кондратюк привітали всіх присутніх з початком нового навчального року та покинули залу.

Цікаво та змістовно виступила очільниця відділу освіти РДА Оксана Гаврилова. Розповіла про реформу в освіті, про «Нову українську школу», про її переваги. Зокрема, йшлося про те, що всі першокласники забезпечені дидактикою та комп’ютерним приладдям, про фінансовий стан відділу освіти РДА, який з кожним роком покращується, при тому, що учнів з кожним роком стає все менше. Також очільниця відділу освіти РДА розповіла про досягнення учнів за попередній навчальний рік, а також про результати перевірок відповідних структур ДНЗ та шкіл Романівщини. Про кадровий склад: 420 педагогічних працівників та 91 педагогічний працівник дошкілля. З них 88 – мають звання «старший вчитель», 27 – звання «вчитель-методист». Також Оксана Леонідівна говорила й про присутність певних недоліків у роботі, для вирішення яких закликала усіх до спільної та плідної співпраці. Поінформувала й про те, що цьогоріч буде проведена сертифікація вчителів початкової школи.

Зі свого боку керівник з методичної роботи Т. Медлярська від усього серця подякувала вчителям, поіменно невтомно проголошуючи напам`ять їх імена, прізвища та по батькові. Переконливо говорила про фаховість майже кожного учителя.

А от вчителька початкових класів ОНЗ «Романівська гімназія» рина Бичковська принесла з собою шість різнокольорових цеглинок з іграшки, яку ми називали завжди конструктором. За допомогою цих цеглинок вона провела майстер-клас з тренування пам`яті: кожен колір цеглинки говорив про певний рух, який мали усі запам’ятати, таким чином, усі добряче розважилися.

Не менш цікавим та інформативним був виступ завідуючої ДНЗ Алли Криворучко. Вона наводила цитати педагога Сухомлинського і наголосила, що дуже часто користується його методикою виховання дітей.

Чимало часу приділили інформативній частині на тему запровадження інклюзивної освіти. Доречно сказати, цього року освітяни провели засідання колегії дещо в новому форматі, використовуючи інформаційні слайди. 

Лариса Бджілка

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up