Обласна рада прокоментувала ситуацію навколо “Тетерівського дитячого будинку-інтернату”

Обласна рада прокоментувала ситуацію навколо “Тетерівського дитячого будинку-інтернату”

Коментар Житомирської обласної ради щодо ситуації, яка склалася навколо “Тетерівського дитячого будинку-інтернату”, - повідомляє прес-служба облради.

У зв’язку з тим, що у ЗМІ з’явилась інформація щодо вчинення протиправних дій посадовцями КУ “Тетерівський дитячий  будинок-інтернат, Житомирська обласна рада повідомляє наступне.

17.09.2018 р. департаментом праці, соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністрації було направлено лист начальнику ГУНП в Житомирській обласні В. П. Печененку з проханням надати інформацію щодо процесуального статусу директора КУ «Тетерівський дитячий будинок-інтернату» Гончарова О. В. для реагування у зв’язку з необхідністю забезпечення повноцінного функціонування установи.

Станом на 20.09.2018 р. до Житомирської обласної ради жодних документів, наприклад, рішення суду, щодо зміни процесуального статусу директора інтернату від правоохоронних органів не надходило. Хоча напередодні на своїй сторінці у соціальних мережах начальник ГУНП в Житомирській обласні В. Печененко написав: «Рішенням суду керівник Тетерівського дитячого  будинку-інтернат” знаходиться під цілодобовим домашнім арештом. Слідчі  направили до суду подання про відсторонення його від посади».

Житомирська обласна рада наполягає на невідкладному та об’єктивному розслідуванні справи, у якій фігурують посадові особи будинку-інтернату та їхні родичі, та публічному оприлюдненні результатів розслідування. Принципова позиція обласної ради така, що у разі доведення вчинення кримінального правопорушення винні мають понести максимально жорстке покарання згідно із чинним законодавством.

У зв’язку із повідомленнями про порушення та зловживання в інтернатних закладах Житомирської області, згідно із розпорядженням голови Житомирської обласної ради від 12.09.2018 р. № 59 створено комісію щодо проведення перевірки умов утримання підопічних та вихованців інтернатних закладів, «Тетерівського дитячого  будинку-інтернату» зокрема.

 

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up