Нова українська школа по-житомирськи, чи "Подарунок" на Різдво

Нова українська школа по-житомирськи, чи "Подарунок" на Різдво

Загальноосвітню школу № 5 хочуть зробити школою І-ІІ ступенів. Батьки проти.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук житомирянин Михайло Власюк. Подаємо його текст без коментарів.

"Батьки та учні шести 9-х класів ЗОШ № 5 у розпачі.
Директором школи, Кононенко Ж. В., напередодні нового року через класних вчителів було передано батькам, що з наступного навчального 2019-2020 року школа переходить на 9-річне навчання, і батьки учнів, бажаючих навчатися в 10-11 класах, повинні шукати місця в інших школах м. Житомира.
Своє рішення Жанна Василівна мотивує тим що в цьому навчальному році вона набрала 8 класів першачків, і старшим класам тепер не вистачає приміщень для навчання, тоді для чого було набирати таку кількість класів, якщо там 1/3 частина учнів з інших частин міста, де є свої школи.
Нам не зрозуміла позиція Жанни Василівни, чому школа має ставати школою І-ІІ ступенів, коли з початку заснування вона була І-ІІІ ступенів, і батьки мають шукати місця в інших школах, коли учні проживають в районі школи, які навчаються з 1 класу, і зараз учнів викидають, як непотрібних, бо з самого початку навчання батьки учнів вже облаштовували класи оргтехнікою, меблями, робили ремонти за власні кошти.
Крім того, вона змушує вчителів голосувати проти 10-11 класів, обумовлюючи це тим, що їм буде незручно працювати в 2 зміни.
Учні найбільших мікрорайонів Житомира - Маликова, пр.Миру, Клосовського залишаються на вулиці без освіти. 
Коли батьки почали казати, що підуть до Сухомлина, пішли погрози та залякування дітей, що ті не здадуть ДПА. Нова українська школа. 
Але лист відправили, і тепер подивимся, чи буде тиск та цькування на дітей".   

0
0
0
2
Популярне у Житомирі Популярне у Житомирі
«Перната байдужість»: як у Європі дбають про тих, кого в Україні знищують «Перната байдужість»: як у Європі дбають про тих, кого в Україні знищують
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up