На Житомирщині за 5 місяців подвоїлася кількість опорних шкіл

Станом на перше червня у Житомирській області створено 24 опорні школи, що вдвічі більше ніж 5 місяців тому. Про це розповіла Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час робочої поїздки на Житомирщину. 

На Житомирщині за 5 місяців подвоїлася кількість опорних шкіл

«Такий темп створення опорних шкіл заслуговує на окрему відзнаку. Відтепер головне – забезпечити максимальне підвезення учнів з околиць до цих закладів. Адже, якщо створюється опорна школа, якщо в неї відповідно вкладаються кошти з державного та місцевих бюджетів, дуже важливо, щоб цими перевагами максимально скористалися учні, які за місцем народження не мають доступу до якісної освіти», - пояснила Лілія Гриневич.

Міністр також відзначила збільшення кількості учнів області з особливими потребами, що залучені до інклюзивної освіти.

«За останні 6 місяців кількість дітей з особливими потребами, що залучені до інклюзії, зросла на 39 осіб, а  кількість шкіл з інклюзивними класами -  на 10.  В результаті, на початок червня 2017 року в області інклюзивним навчанням охоплено 289 дітей. Я пов’язую такі зміни з участю вашої області у пілотному проекті благодійного Фонду Порошенка з розвитку інклюзивного освітнього середовища. Я сподіваюсь, що ви станете однією з тих областей, що зможе ділитися позитивними практиками розвитку інклюзії з іншими регіонами України», - зазначила Лілія Гриневич.

За матеріалами прес-служби МОН

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up