На перше ЗНО на Житомирщині з`явилося 96,2 % учасників

Сьогодні, 23 травня, пройшло перше у 2017 році зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. На Житомирщині явка складає 96,2% абітурієнтів із 8183 зареєстрованих учасників.

На перше ЗНО на Житомирщині з`явилося 96,2 % учасників

Про це інформує Ольга Борозена, методист організаційно-навчально-методичного відділу Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти.

«На Житомирщині сьогодні, 23 травня, відкрито 28 пунктів для складання першого у 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури. Тестування розпочалось об 11.00 та триватиме протягом 3 годин. Всі пункти тестування якісно підготовлені та відкрились вчасно: аудиторії забезпечені медичними працівниками, організовано роботу перевізників, охорону тестових матеріалів та дотримання порядку під час роботи пунктів тестування працівниками поліції області. У пунктах також працюють громадські спостерігачі», – зазначила Ольга Борозена.

Сертифікаційна робота з української мови і літератури налічує 58 завдань різних форм і складається з трьох частин:

  1. Українська мова – 33 завдання.
  2. Українська література – 24 завдання
  3. Власне висловлення – одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

Цьогоріч результат виконання завдань частин 1 і 3 буде зараховуватися як результат державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів. Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з української мови, правильно виконавши ці завдання, дорівнює 68 тестовим балам.

Результат виконання всіх завдань сертифікаційної роботи буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з української мови і літератури дорівнює 104 балам. 

За матеріалами прес-служби Житомирської облдержадміністрації

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up