Для реконструкції гімназії №3 вже виділили 74 млн грн, втім, і цього ще замало

На будівництво нового корпусу гімназії №3 депутати міськради виділили ще 7 млн грн.

Для реконструкції гімназії №3 вже виділили 74 млн грн, втім, і цього ще замало

Реконструкція будівлі вже обійшлася у 74 млн грн, однак ще потрібні кошти на обладнання. Про це на позачерговому засіданні сесії міської ради розповів мер Житомира Сергій Сухомлин.

Своє зауваження з цього приводу висловила депутат міської ради Наталія Леонченко.
«В минулому році з державного бюджету було надано 22 млн грн, а з міського  – 15 млн грн. І зараз ці кошти ще навіть не витрачені, вони ще використовуються в цьому році. На 2018 рік, коли ми розглядали виділення коштів з міського бюджету в розмірі 17 млн 362,9 тис. грн, то у членів комісії виникло запитання: а чи будуть в 2018 році кошти з державного бюджету? Адже коли ми йшли на той крок, щоб реконструювати зруйнований корпус гімназії №3, то проектно-кошторисна документація загалом становила 35 млн. Потім були внесені коригування в проектно-кошторисну документацію, і зараз сума складає понад 70 млн грн. Звісно, що міський бюджет всі ці видатки на собі не потягне, ми не можемо 50 мільйонів шукати при наших можливостях в міському бюджеті», - зазначила голова гуманітарної комісії, депутат  Наталія Леонченко.

Своєю чергою, міський голова повідомив, що кошти будуть, наразі міська рада очікує 20 млн грн співфінансування від уряду.

«Ця сума - 20 млн - вже затверджена, але у нас ще є домовленість, що нам додадуть ще 10 млн грн по даному проекту з Державного фонду регіонального розвитку», - сказав Сергій Сухомлин.

Втім, на цьому питання у депутатів щодо виділення коштів на реконструкцію нового корпусу гімназії №3 не закінчилися. Тому міський голова надав своєму раднику завдання - ознайомити кожну депутатську комісію з проектом та його складовими.

Нагадаємо, 18 травня департамент містобудування та земельних відносин міськради на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук оприлюднив 81 фото дизайн-проекту інтер'єру гімназії №3.

Алла Герман

 

Коментарі (2)
  • Voldemar Trybeckou

    Требуется проверка КРУ !!!
  • Peter Khabaznya

    Как обычно... Маленький откат - на всех не хватило?
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up