Батьки можуть самі обирати форми навчання для дітей, – Шмигаль

Батьки можуть самі обирати форми навчання для дітей, – Шмигаль

Про це Прем’єр-міністр розповів в ефірі програми «Сніданок з 1+1» у вівторок 1 вересня.

Денис Шмигаль зауважив, що згідно з рішенням Уряду 1 вересня цього року проходить у класичній формі загалом в Україні. Однак у «червоних зонах» навчання відбуватиметься дистанційно.

«Сьогодні в Україні є можливість навчатися як у традиційній формі, так і дистанційній, екстернатній або домашній. Батьки можуть обирати будь-яку з цих форм навчання», – зазначив Прем’єр-міністр.

Очільник Уряду додав, що продовжуватимуть транслюватися телевізійні уроки, щоб діти у сільській місцевості могли здобувати знання і пройти навчання дистанційно.

Відео дня

Окремо Прем’єр-міністр підкреслив, що відповідальність за закупівлю засобів індивідуального захисту, антисептиків тощо для викладацького складу несуть місцеві органи влади.

«Власниками закладів є місцеві органи самоврядування і вони мали забезпечити їх усім необхідним. Ми це контролюємо. Відповідні комісії виїжджали в школи протягом двох попередніх тижнів і контролюватимуть ситуацію надалі», – сказав Денис Шмигаль.

За словами Глави Уряду, вищі навчальні заклади працюватимуть так само, як середні та дошкільні. Однак якщо ВНЗ перебуватимуть у «помаранчевій зоні», буде заборонено навчання в групах понад 20 осіб.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:49 На Житомирщині 100 працівників з інвалідністю мають цьогоріч адаптовані робочі місця 12:20 Стали відомі переможці відкритого чемпіонату Житомира з баскетболу 3х3 12:00 Житомирщина вимирає: у 2025 на кожного новонародженого припадає троє померлих 11:40 Звягель запрошує на заходи до Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела»: програма Від читача 21:56 Українська поезія в Берліні . Літературне об'єднання "Жито.Мир" 11:20 СБУ та Нацполіція затримали у Житомирі рекетира на повторному вимаганні «боргу» ще з одного підприємця 11:00 До 5 років позбавлення волі засуджено житомирянина, який напав на свого сусіда з ножем 10:40 У Бердичівському районі двоє підлітків побили 8-річного хлопчика: батьки відмовилися подавати заяву 10:20 Малинська міська рада скасувала результати конкурсу на посаду директора лікарні, який виграла PR-менеджерка 10:00 На Звягельщині випадковий водій допоміг повернути 6-річного хлопчика, який втік з подвір`я і блукав трасою 09:40 За добу противник втратив 1180 вояків, 135 БПЛА, 47 артсистем 09:20 180 бойових зіткнень - оперативна інформація станом на 08:00 18 липня щодо російського вторгнення 09:00 18 липня: яке сьогодні, прикмети і заборони, прогноз погоди 18:07 Житомирщина - серед областей, у яких за пів року видали найбільше засобів реабілітації за державною програмою 17:43 Як постраждалим від торгівлі людьми отримати матеріальну допомогу 17:20 У Житомирському районі зіштовхнулися вантажівка і легковик: травмовано трьох осіб 16:57 У рекреаційній дільниці між селами Буки та Дениші ліквідовано стихійне сміттєзвалище 16:32 Податківці Житомирщини розповіли, як отримати інформацію про наявність або відсутність податкового боргу 16:10 У Житомирі послугою "Соціальне таксі" вже скористалися 124 містянина 16:04 2,5 млрд гривень шкоди державі на незаконному видобуванні піску на Житомирщині – повідомлено про підозру керівнику приватної компанії
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up