З Новим роком і новим сайтом "20 хвилин"! Перейти
ЗАЯВА Громадянської мережі ОПОРА щодо проекту Енергетичної стратегії України до 2035 року ЗАЯВА Громадянської мережі ОПОРА щодо проекту Енергетичної стратегії України до 2035 року
Громадянська мережа ОПОРА наголошує на тому, що проект Енергетичної стратегії потребує доопрацювань, зокрема значного збільшення частки ВДЕ у 2035 році.
ОПОРА закликала Кабінет Міністрів прийняти Постанову, необхідну для повноцінної роботи Програми «теплих кредитів» у 2017 році ОПОРА закликала Кабінет Міністрів прийняти Постанову, необхідну для повноцінної роботи Програми «теплих кредитів» у 2017 році
Громадянська мережа ОПОРА закликає Мінрегіон та Держенергоефективності терміново подати відповідний проект постанови Уряду щодо продовження Програми на 2017 рік, а Кабінет Міністрів України – забезпечити її прийняття.
Україна працює над механізмом реалізації Паризької угоди Україна працює над механізмом реалізації Паризької угоди
7 грудня відбулось позачергове Засідання технічних робочих груп із розробки Стратегії низьковуглецевого розвитку України. Документ розробляється Міністерством екології та природних ресурсів України за технічної підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».
День відкритих дверей у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса День відкритих дверей у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса
26 листопада 2016 року Донецький національний університет імені Василя Cтуса запрошує всіх на День відкритих дверей!
Отримав субсидію — економ енергоресурси: Проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», Держенергоефективності та Мінсоцполітики створили вірусний ролик
14 листопада було опубліковано новий мотиваційний відеоролик, створений командою Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» (Проект USAID) у співпраці з Держенергоефективності та Мінсоцполітики. Мета ролика дуже проста — наочно показати, що житлова субсидія — це зовсім не привід припинити економити.
Звернення гурту Rock-H до українських радіостанцій здобуло бурхливої підтримки
09 листопада 2016
Закарпатський гурт Rock-H на своїй сторінці в фейсбук звернувся до всіх фанів та небайдужих із проханням поширити їхні пісні на українських радіостанціях аби посприяти вступу в дію закону про квоти на українську музику. До публікації гурт додав архів із 45 студійними треками, створених за 8 років існування колективу, а це понад дві години безперервного звучання.
Розробка Стратегії низьковуглецевого розвитку України набирає обертів
27 жовтня 2016
Вчора, 26 жовтня, в ході Другої конференції «Низьковуглецевий розвиток України», що відбулася в Києві, представлено каталог оптимальних заходів та політик, які повинні лягти в основу Стратегії низьковуглецевого розвитку, яку розробляє Міністерство екології та природних ресурсів України за підтримки Проекту USAID.
ОПОРА закликала народних депутатів підтримати законопроект, що уможливить запровадження ЕСКО-механізму з урахуванням системи ProZorro
03 жовтня 2016
Індикатором результативності прийнятих рішень на шляху до енергонезалежності нашої держави серед важливих кроків влади має бути імплементована Директива 2012/27/ЄС Європейського Парламенту та Ради про енергоефективність. Одним із положень Директиви є запровадження ЕСКО-механізму.
СОЛОДКИЙ ДАРУНОК- для вашого свята!
01 вересня 2016
Шукаєте цікавий, не стандартний подарунок? Дарувати цукерки- банально , а квіти- скоро зів’януть.Отож будьте оригінальними!
На Житомирщині відкрили новий протитуберкульозний диспансер
25 серпня 2016

Вчора, 24 серпня, в рамках відзначення 25-ї річниці незалежності України у Новограді-Волинському відбулося урочисте відкриття нового приміщення протитуберкульозного диспансеру, який в повній мірі відповідає вимогам сучасного закладу надання медичних послуг населенню.

ГРАД С КУРИНОЕ ЯЙЦО ПОБИЛ ВСЕ КРЫШИ В СЕЛЕ. ВЫСТОЯЛИ ТОЛЬКО ДВЕ – КРЫТЫЕ КЕРАМОПЛАСТОМ, - ЖИТЕЛЬ МОСТИЩ О ХЕРСОНСКОМ КРОВЕЛЬНОМ МАТЕРИАЛЕ
19 серпня 2016
20-21 июня вечером и ночью на Прикарпатье обрушились проливные дожди с грозами и градом. В Ивано-Франковской области непогода полностью обесточила 45 населенных пунктов. Градом пробило крыши, окна домов и стекла на автомобилях. В Королеве даже старожилы не помнят такого крупного града. Он жестоко бил по селу около 15 мин.
На Житомирщині сім`ям загиблих учасників АТО подарують авторські ікони
04 серпня 2016

У суботу, 6 серпня, у Новоград-Волинському відбудеться вручення «Ікони пам'яті загиблим за незалежність України». Про це інформують на сайті Житомирської облдержадміністрації. 

Багатоквартирні будинки можуть стати заручниками корупційних схем через правила, встановлені Мінрегіоном, — ОПОРА
13 липня 2016
Правила вибору управителя багатоквартирних будинків, встановлені Мінрегіоном, на думку Громадянської мережі ОПОРА, містять корупційні ризики. Йдеться про наказ «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку», який було оприлюднено 12 липня 2016 року. Дія цього документа розповсюджується на всі багатоквартирні будинки, в яких мешканці до 1 липня 2016 року не визначились із тим, як управляти спільним майном й підтримувати будинок у належному стані.
Фахівці запропонували кроки до переходу від "системи житлових субсидій" до "системи енергоефективності".
24 червня 2016
21 червня у Києві було започатковано роботу Клубу Енергоефективності – комунікаційної платформи, покликаної налагодити діалог між владою, експертами, громадськістю та бізнесом в царині ефективного використання енергетичних ресурсів. В ході першого засіданні клубу, організованого за сприяння Громадянська мережа ОПОРА та компанії Henkel Bautechnik Україна, лідери думок обговорювали непросту, проте вкрай важливу тему на перетині економічної та соціальної площини – «Субсидія vs утеплення: який вибір є прагматичнішним для кінцевого споживача?»
ОПОРА закликає прийняти прозорий порядок проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку
24 червня 2016
Нещодавно до Міністерства юстиції України на державну реєстрацію надійшов наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку». На думку Громадянської мережі ОПОРА, Порядок, затверджений вищезазначеним наказом, не відповідає правовим актам вищої юридичної сили (зокрема – Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку») та містить корупціогенні норми.
ОПОРА закликала ЖБК привести діяльність у відповідність до чинного законодавства
14 червня 2016
14 червня 2016 року Верховна Рада України 259-ма голосами прийняла за основу і в цілому Законопроект про внесення змін до статті 13 Закону України №417-VIII «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» (реєстраційний № 4680). Докладніше про позицію ОПОРИ щодо даного законопроекту: http://bit.ly/1URaWcd
Рубіжне 22.05.2016 р.Громада увіковічила пам'ять полеглих солдат ЗСУ
25 травня 2016
22 травня 2014 року 30-та окрема механізована бригада, що дислокувалась в місті Новоград-Волинський в особі 2-го батальйону 4 та 5 роти, отримала завдання вийти на певний рубіж та зайняти оборону. Колона вказаного підрозділу потрапила в засаду на околицях міста Рубіжне. Вступила в бій з терористами. Це було перше бойове зіткнення бригади. В ході якого загинули Сергій Ярош - сержант кулеметник та Олександр Ковальчук - солдат-кулеметник. Військові ЗСУ по ходу перегрупувались та здійснили бойову злагодженість з 95-ю аеромобільною бригадою. Дали достойний опір терористам в ході якого знищили не один десяток терористів. Через два роки після бою, завдяки ветеранам та військовослужбовцям міста Новоград-Волинського 30-ї ОМБ Олександра Сукача, Юрія Скорика, Олександра Гороха, Олексія Люльчик, Миколи Любиченко, Павла Обизюк налагоджено співпрацю з волонтерами міста Рубіжне, що надавали їм допомогу в АТО. Вони акумулювали кошти та встановили пам'ятник полеглим воїнам репортер Влад Лісовий
Рубіжне 22.05.2016 р.Моргунов Б.М. про 30-тУ ОМБ .Умови що передували бою.
25 травня 2016
Солдати 30-тої окремої механізованої бригади зустрілись на місці першого бойового зітнення з терористами в околицях м.Рубіжне Моргунов Б.М.розповідає про .БІЙ що ВІДБУВСЬ 22.05.2014 Р.В ході бою солдати ЗСУ на марші попали в засаду.ЗАГИНУЛО 2-Є наших бійців.Перегрупировавшись солдати ЗСУ дали ришучий опір.За свідчення місцевих жителів було знищено місцеві терористів та чеченці.Довгий час їх трупи не придавали землі. Специфічний запах рознішся на кілометри.Згодом трупи скинули в річку. В зустічі прийняли участь солдати та офіцери ЗСУ 30-тої ОМБ м.НОВОГРАД-ВОЛИНСЬК Любиченко МИкола.Люльчик ОЛексій.Горох Олександр,Скорик Юрій.Обезюк Павло. репортаж Влада Лісового.
Стронгмен з Луцька протягнув авто за 18 секунд
20 травня 2016
Рекордсмен став першим у конкурсі і виграв поїздку на базу відпочинку.
Із Новограда тепер можна швидко потрапити до Львова, Дрогобича і Трускавця
11 квітня 2016
1
Поїзд сполученням Київ – Трускавець матиме додаткову зупинку в Новограді Волинському
У Новограді-Волинському водій "Опеля" збив двох пішоходів: один загинув
11 квітня 2016
У неділю, 10 квітня, на автошляхах Житомирщини зареєстровано дві дорожньо-транспортні пригоди, у яких одна людина загинула, ще двоє травмовано.
У Новоград-Волинському поліція закрила наркопритон. Фото
07 квітня 2016
Працівники Новоград-Волинського відділу поліції викрили місцевого жителя, який надавав житло знайомим для незаконного виготовлення та вживання наркотичних засобів. Розпочато досудове розслідування.
Про Місяць школярам та дітям
15 березня 2016
Цікаві факти про супутник Землі
Lootoo - оптовый интернет магазин CD DVD и BD дисков
12 березня 2016
Новинка раздела "Носители информации" Чистые диски и болванки производителей TDK VERBATM RITEK VS и CMC В наличии cake 10, 25, 50, 100 и 200 CD, штучные упаковки дисков slim
У Новоград-Волинському пожежник вратувавший 3-х дітей отримав відзнаку «Гордість міста»
20 лютого 2016
18 лютого у м. Новограді-Волинському відбулася церемонія нагородження переможців рейтингу популярності «Гордість міста», в рамках якої за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста були відзначені кращі колективи у різних сферах життєдіяльності та кращі представники громади.

Від Читачів

Дивитись всі >

Розсилка новин

Ми у соц. мережах