Житомирянину за оприлюднення в інтернеті фото з розташуванням оборонної споруди та військовослужбовця повідомлено про підозру

Житомирянину за оприлюднення в інтернеті фото з розташуванням оборонної споруди та військовослужбовця повідомлено про підозру

Чоловік у травні розмістив фото із зображенням військовослужбовця Збройних Сил України, який перебував на варті фортифікаційної споруди.

За процесуального керівництва прокурорів Житомирської обласної прокуратури, на підставі зібраних слідством фактів, місцевому жителю повідомлено про підозру у несанкціонованому поширенні інформації про розміщення Збройних Сил України, вчинене в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 114-2 КК України). Про це повідомила пресслужба  Житомирської обласної прокуратури.

Установлено, що злочин скоїв житель Житомира у період широкомасштабного збройного вторгнення російської федерації в Україну, на початку травня цього року. 

Чоловік, будучи зареєстрованим в одній із соцмереж, на власному акаунті під своїм прізвищем, до якої має вільний доступ значна кількість інтернет-читачів, розмістив фото із зображенням військовослужбовця Збройних Сил України, який перебував на варті фортифікаційної споруди, зведеної біля будинку, із зазначенням точної адреси. До того ж, під своїм постом розмістив коментар, що стосується офіційних осіб установи.

Унаслідок оприлюднення такого зображення багаточисельній аудиторії інтернет-користувачів, стало можливим ідентифікувати місце розташування цієї оборонної споруди, яка знаходиться в обласному центрі.

Під час санкціонованого обшуку у помешканні чоловіка виявлено та вилучено мобільний телефон і ноутбук, які він використовував для розміщення ілюстративного матеріалу. 

Досудове розслідування проводять слідчі Управління СБ України в області.

Процесуальне керівництво здійснюють прокурори Житомирської обласної прокуратури.

Додатково; санкція зазначеної статті передбачає покарання у виді позбавлення волі строком від п’яти до восьми років.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up