Житомирянин, погрожуючи насильством, отримував гроші за "кришування"

Житомирянин, погрожуючи насильством, отримував гроші за "кришування"

Погрожуючи насиллям, вимагав та одержував щомісячну плату за «кришування» - у Житомирі місцевому жителю повідомлено про підозру.

Слідством установлено, що протизаконною діяльністю тривалий час, протягом вересня 2020 - травня 2022 роки займався житель Житомира, раніше судимий за насильницькі та корисливі злочини.

Здобувши повагу та авторитет серед осіб, схильних до скоєння правопорушень, дотримуючись так званих «злочинних звичаїв і традицій», розповсюджуючи свій кримінальний вплив, підозрюваний обіцяв потерпілим вирішувати будь-які конфліктні ситуації за систематичну оплату. У разі невиконання його умов погрожував та застосовував фізичне насилля.

Так, боячись за своє здоров’я та життя, двоє братів, житомиряни, протягом двох років щомісячно сплачували йому по 2 тис. грн кожний.

З інших потерпілих фігурант справи, також застосовуючи погрози, а то й  вдаючись до побоїв, вимагав та одержував одноразові суми грошей - від 10 до 17 тис. грн. Загалом він «накришував» понад 120 тис. грн, частину з яких витрачав для матеріальної підтримки осіб, котрі відбувають покарання у виправних установах області.

Наразі підозрюваному застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Також накладено арешт на його автомобіль та 10 тис. грн,  вилучених під час затримання.

Злочин викрито за процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури Управлінням стратегічних розслідувань в області ДСР Нацполіції України та Головним управлінням Нацполіції в обалсті, яке проводить досудове розслідування.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up