Житомирські поліцейські допомогли родині, яка постраждала від домашнього насильства

Житомирські поліцейські допомогли родині, яка постраждала від домашнього насильства

Упродовж березня-травня поліцейські припинили понад шістдесят випадків домашньої тиранії в обласному центрі. У більшості випадків правоохоронці супроводжують родини й надалі, контролюючи ситуацію.

Нещодавно до Житомирського районного управління поліції звернулася 33-річна містянка. Жінка розповіла, що її родина проживає в одній квартирі з батьками-пенсіонерами. Чоловік нині мобілізований до Збройних сил України, а вона та діти, 4 й 11 років, потерпають від психологічного тиску.

Правоохоронці за місцем проживання жінки з’ясували, що її батько  робить нестерпним  не лише її життя, а й власної дружини, влаштовуючи сварки та постійно ображаючи усіх домашніх.

Тож поліцейські сектору протидії домашньому насильству Житомирського РУП застерегли порушника від таких дій, оформили відносно нього адміністративні матеріали та винесли терміновий припис із забороною взаємодіяти з членами родини на визначений термін.

Відео дня

Також у ході розмови інспектори з’ясували, що значна частина бюджету сім’ї заявниці йде на ліки, яких потребує вона та донька через проблеми зі здоров’ям.

 - Зрозумівши ситуацію та потреби родини, ми сконтактували з волонтерами  та спільними зусиллями допомогли їм продуктами харчування, — розповіла начальник сектору протидії домашньому насильству Житомирського районного управління поліції Марія Зуб.  

Нині ця сім’я перебуває під опікою правоохоронців. Поліцейські систематично спілкуються з жінками, контролюють стан справ та поведінку старшого члена родини. До профілактичної роботи з ним, окрім правоохоронців, залучені й спеціалісти соціальних служб.

Загалом же  з початку введення на території України воєнного стану поліцейські Житомирського районного управління поліції припинили 61 випадок вчинення домашнього насильства. У разі необхідності порушникам виносилися термінові заборонні приписи.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up