Заради відновлення стосунків із дівчиною іноземець застосував до неї фізичну силу

Заради відновлення стосунків із дівчиною іноземець застосував до неї фізичну силу

Коростенською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом захоплення та тримання особи як заручника з метою спонукання родичів затриманої особи до вчинення будь-якої дії як умови звільнення заручника, а також переміщення людини, з метою експлуатації, з використанням викрадення та шантажу, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, поєднаному з насильством, небезпечним для життя та здоров’я потерпілого.

 

 

Наразі, за погодженням із процесуальним керівником, особі повідомлено про підозру у скоєнні злочинів за ч. 2 ст. 146, ч. 1 ст. 147, ч. 3 ст. 149 КК України. Про це повідомляє пресслужба прокуратури області.

Установлено, що житель іноземної держави, 1974 року народження, аби відновити стосунки із своєю знайомою, яка не бажала спілкуватися із ним, у липні цього року приїхав із спільником до Коростеня, де проживала її матір, та, висловлюючи погрози і застосовуючи фізичну силу й електрошокер, примусив жінку зателефонувати доньці, щоб приїхала додому, нібито у зв’язку із поганим самопочуттям.

Коли ж дівчина приїхала, застосувавши до неї фізичне насилля та електрошокер, пригрозив, щоб відповідно себе вела, нікому не скаржилася, бо матір звільнить лише тоді, коли перетнуть кордон та приїдуть до його помешкання, що в іншій країні.

Після насильного утримання у помешканні іноземця потерпілій все ж вдалося повернутися на початку серпня в Україну, де вона звернулася до правоохоронних органів.

Утім, підозрюваний не відступився від своїх незаконних намірів, також повернувся до Коростеня, де 18 серпня цього року, зустрівши вдень у центрі міста потерпілу, застосовуючи зброю, намагався позбавити її волі.

Під час скоєння цього злочину і був затриманий оперативниками місцевого відділення поліції спільно з УСБУ в області.

Такі дії іноземця кваліфіковано за ч. 2. ст. 146 (незаконне позбавлення волі людини із застосуванням зброї) КК України та об’єднано в одне провадження разом із раніше скоєними злочинами.

Наразі особу затримано у порядку ст. 208 КПК та поміщено до ізолятора тимчасового тримання, зброю вилучено, вживаються необхідні заходи щодо встановлення його спільника.

Також подано клопотання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Коростенська місцева прокуратура, під час розгляду Коростенським міськрайонним судом клопотання, засідання щодо якого призначено на 20.08.2019, наполягатиме на застосуванні запобіжного заходу у виді тримання під вартою без права внесення грошової застави.

Додатково: санкція суворішої, ч.1 ст. 147 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up