За фактом отруєння школярів хімічною речовиною на Черняхівщині прокуратура розпочала кримінальне провадження

За фактом отруєння школярів хімічною речовиною на Черняхівщині прокуратура розпочала кримінальне провадження

Наразі самопочуття потерпілих задовільне.

Ювенальними прокурорами Житомирщини розпочато кримінальне провадження за фактом неналежного виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей (ч. 1 ст. 137 КК України). Про це повідомила пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

Установлено, що 24.11.2021 один з учнів загальноосвітньої школи, що в Черняхівському районі, приніс до школи хімічну речовину, яку використовують для чищення побутової кераміки та «пригостив» інших школярів.

Унаслідок цього 11 неповнолітніх дітей з отруєнням були госпіталізовані до обласного медичного закладу, де їм надано невідкладну допомогу. Наразі самопочуття потерпілих задовільне, двоє з них виписані додому.

За попередніми відомостями, сім’я 11-річного школяра, який приніс хімзасіб до школи, виховує ще двоє неповнолітніх дітей та перебуває на обліку у центрі соціальної служби місцевої громади у зв'язку з неналежним виконанням батьківських обов'язків.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює відділ захисту інтересів дітей та протидії насильству Житомирської обласної прокуратури.

Досудове розслідування проводить Головне управління Нацполіції в області.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Коментарі

keyboard_arrow_up