24 вересня поліцейські м. Бердичева та обласного центру припинили функціонування гральних залів, які спробували відновити свою підпільну діяльність. Вилучені докази ведення грального бізнесу. Тривають досудові розслідування.
Як повідомив відділ комунікації поліції Житомирської області, поліцейські Житомирського відділу ГУНП увечері 24 вересня провели слідчі дії у приміщенні, де раніше було задокументовано ведення незаконного грального бізнесу. Ігровий заклад розташовувався по проспекту Миру в обласному центрі.
У залі організатори обладнали окремі місця персональними комп’ютерами, через програмне забезпечення яких і здійснювались азартні ігри. Доступ потенційних клієнтів усередину приміщення здійснювався приховано. На момент візиту поліцейських там знаходилися відвідувачі.
Відтак у ході слідчих дій поліцейські вилучили наявну техніку, а це понад десятка моніторів, системні блоки та інші комп’ютерні комплектуючі тощо.
Спробу поновити роботу підпільного грального закладу минулої доби правоохоронці припинили й у м. Бердичеві. У результаті невідкладного обшуку з приміщення ігрового залу вилучені комп’ютерна техніка та інші докази протиправної діяльності.
В обох випадках досудові розслідування проводяться за ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) КК України. Тривають відповідні перевірки для встановлення організаторів та причетних осіб до ведення нелегальної діяльності.
Водночас поліцейські Житомирщини продовжують відпрацювання, направлені на викриття підпільного грального бізнесу.
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.
№ 19 від 2 липня 2025
Читати номер