Вогнище з марихуани, макової соломи, опію та амфетаміну: поліцейські спалили у вогні наркотиків на півтора мільйони гривень

Вогнище з марихуани, макової соломи, опію та амфетаміну: поліцейські спалили у вогні наркотиків на півтора мільйони гривень

Знищення наркотиків та сировини провели 22 червня поліцейські Головного управління Національної поліції в області у присутності спеціально створеної комісії, - інформує відділ комунікації поліції Житомирської області.

Марихуана, макова солома, опій, амфетамін – такі наркотики, найбільш розповсюджені серед молоді, були вилучені правоохоронцями з незаконного обігу у наркоділків під час оперативно-розшукових заходів.

22 червня після винесення судами відповідних рішень наркозасоби, що були речовими докази у кримінальних провадженнях, знищено.

 

Утилізація небезпечних речовин проводилась у присутності членів спеціально створеної комісії, до складу якої входять представники Головного управління Національної поліції Житомирщини, Управління боротьби з наркозлочинністю ДБН НПУ та обласного Управління служби безпеки України.

 

Цього разу у вогні згоріло наркотичних засобів, що, за цінами чорного ринку, могли б вартувати до 1,5 мільйонів гривень.

 

Поліцейські знищили не лише наркотики та сировину, а й специфічні пристосування для їх вживання, також вилучені на місцях подій як свідчення незаконної діяльності обвинувачених.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up