Увага! Шахраї надсилають підприємцям листи нібито від Житомирської ОДА з проханням збору коштів на ЗСУ

Увага! Шахраї надсилають підприємцям листи нібито від Житомирської ОДА з проханням збору коштів на ЗСУ

Житомирська обласна військова адміністрація звертає увагу на виявлені факти шахрайства під виглядом збору коштів на потреби військових. 

 Нещодавно одному з підприємств Житомира надійшов лист з проханням перерахувати на особистий рахунок в одному з банків гроші ніби то на підтримку ЗСУ. При чому цей лист надійшов ніби то від імені Житомирської обласної державної адміністрації.

Цей документ є повністю сфальсифікованим. Шахраї не спромоглися ані правильно відтворити підпис, ані з’ясувати, які програми підтримки наших Збройних сил затверджені обласною радою. 
Шахрайство з гуманітарною допомогою в час, коли волонтери, підприємці та прості громадяни віддають останні гроші для того, щоб наші хлопці та дівчата мали все необхідне для нищення ворога – це те саме мародерство. Усі матеріали за цим випадком вже скеровані до правоохоронних органів. Впевнений, що вони знайдуть спосіб притягнути шахраїв до відповідальності. 

Шановні жителі Житомирщини! У разі подібних звернень просимо одразу повідомляти правоохоронні органи. Якщо ви хочете допомогти нашим хлопцям та дівчатам зі Збройних Сил України чи будь-яких інших підрозділів, для цього є офіційні рахунки відповідних благодійних фондів та волонтерських організацій. Обов’язково перевіряйте інформацію, адже шахраї можуть скористатися вашою довірою!

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up