Управління поліції охорони Житомирської області закликає краян подбати про безпеку своїх домівок на травневі свята

Управління поліції охорони Житомирської області закликає краян подбати про безпеку своїх домівок на травневі свята

У зв’язку з наближенням травневих свят більшість людей планує поїхати за місто, провести час на природі тощо. Однак час відпочинку законослухняних громадян для домушників - найспекотніша пора.

У такі дні стається чимало крадіжок та інших злочинів. Адже у вихідні чимало житомирян та мешканців області залишать домівки та квартири, поїдуть в гості до родичів, за місто, за кордон... А цінності, валюта, техніка можуть потрапити до рук злодіїв.

Працівники поліції охорони звертаються до усіх громадян - подбайте про безпеку своєї оселі заздалегідь! Пам'ятайте, що домушники, як правило, не проникають у помешкання, оснащені охоронною сигналізацією!

Звісно, у пригоді також стануть вхідні двері, обладнані надійними замками, надійні вікна та дотримання заходів безпеки. Варто пам'ятати - за найменшої підозри щодо сторонніх осіб у вашій оселі, повідомляйте поліцію за номером «102». Не будьте байдужими і тоді, коли бачите, що злодії проникають до квартири чи будинку сусідів. При цьому намагайтеся запам’ятати прикмети підозрілих осіб та відразу повідомляйте про такі факти працівникам поліції.

Подбайте про свою безпеку з допомогою поліції охорони!

Управління поліції охорони
в Житомирській області

0
0
0
0
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up