Учнів коростишівської гімназії, в якій розпилили подразнюючий газ, виписано з лікарні

Учнів коростишівської гімназії, в якій розпилили подразнюючий газ, виписано з лікарні

Під процесуальним керівництвом Коростишівської місцевої прокуратури розпочато кримінальне провадження за фактом розпилення невідомого газу у приміщенні навчального закладу міста Коростишева.

Установлено, що 13.05.2019, у Коростишівській гуманітарній гімназії № 5, близько 10 год 40 хв дня, під час перерви, у чоловічому туалеті на третьому поверсі, 13-річний учень розпилив із газового балончика невідомий газ. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

Унаслідок цього було порушено навчальний процес, дітей, які відчули токсичну дію газу, відразу госпіталізовано до лікарні для надання необхідної медичної допомоги.

Станом на 14 травня 2019 року стан здоров’я школярів стабілізувався,    усіх 13-х учнів гімназії виписано із лікарні.

Наразі у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 296 (хуліганство) КК України триває досудове розслідування, яке проводить СВ Коростишівського ВП ГУНП в області.

Для повного, всебічного і об’єктивного досудового розслідування процесуальне керівництво забезпечується групою прокурорів, яку очолює ювенальний прокурор.

Додатково: відповідно до санкції зазначеної статті, хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, карається штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п'яти років.

 

Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up