У Житомирі судитимуть працівника колонії за колабораційну діяльність

У Житомирі судитимуть працівника колонії за колабораційну діяльність

Прокурори Житомирської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишнього працівника виправної колонії за фактом публічного заперечення здійснення збройної агресії проти України, встановлення та утвердження тимчасової окупації частини території України та публічних закликах до підтримки рішень і дій держави-агресора, збройних формувань (ч.1 ст.111-1 КК України).

Як повідомлялося раніше, свої колабораційні переконання у червні цього року інженер виправної колонії міста Житомира нав’язував і колегам, безпосередньо на робочому місці, й у дворі одного із житлових будинків, - повідомила пресслужба Житомирської обласної прокуратури.. 

Слідством зібрано докази, що обвинувачений схвалював широкомасштабне збройне вторгнення російської федерації в Україну та закликав й інших підтримати рішення і дії держави-агресора. Він стверджував, що Україна ніяк не зможе вплинути на хід війни, а тому повинна піти на умови росіян та віддати території, на які вони претендують.

Колаборант заперечував те, що ворог обстрілює житлові будинки та об’єкти інфраструктури, переконуючи співрозмовників, що рашисти ведуть прицільний вогонь лише по військових базах ЗСУ.   

Наразі обвинуваченого звільнено із займаної посади у державній установі виконання покарань.

Викрито злочин проти основ національної безпеки України прокурорами Житомирської окружної прокуратури спільно з Управлінням СБ України в Житомирській області та Житомирським райуправлінням поліції, яке проводило досудове розслідування. 

Коментарі

keyboard_arrow_up