У Житомирі прокурор області та керівник ГУ Нацполіції розповіли про заходи забезпечення законності і правопорядку під час виборчої кампанії

У Житомирі прокурор області та керівник ГУ Нацполіції розповіли про заходи забезпечення законності і правопорядку під час виборчої кампанії

Під час зустрічі з представниками ЗМІ, що відбулась 27 лютого у прокуратурі Житомирської області, керівники зазначених правоохоронних структур розповіли про заходи забезпечення законності і правопорядку під час виборчої кампанії у регіоні.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

Прокурор Житомирської області Любомир Війтович довів до присутніх принципові позиції відомства. Зокрема, він наголосив на тому, що працівники правоохоронних структур націлені на забезпечення проведення виборів Президента України виключно у законодавчому полі із дотриманням чинних норм виборчого права.

Серед озвучених напрямків роботи правоохоронців у нинішній період одним з важливих є однозначне реагування на всі заяви і повідомлення про можливі порушення і прийняття законних рішень за принципами рівності усіх громадян перед Законом і політичної нейтральності працівників правоохоронних структур.

Начальник Головного управління Нацполіції в Житомирській області В’ячеслав Печененко озвучив присутнім загальну ситуацію станом на 27 лютого:

– З початку виборчої кампанії органами Нацполіції області зареєстровані 42 повідомлення про порушення виборчого законодавства. Найбільше таких – у містах Житомирі та Бердичеві. Серед них переважна кількість стосується неналежного розміщення агітаційних матеріалів чи їх пошкодження, - повідомив він.

Керівники обох правоохоронних відомств запевнили громадськість, що працюватимуть на єдиний результат – безумовне забезпечення проведення чесних і законних виборів Президента України та утримання належного правопорядку на Житомирщині.

 

Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up