У Житомирі підприємця підозрюють в ухиленні від сплати податків на суму 8,5 млн грн

Прокуратура Житомирської області спільно з податківцями повідомила приватному підприємцю про підозру в умисному ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України.

У Житомирі підприємця підозрюють в ухиленні від сплати податків на суму 8,5 млн грн

Як повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області, установлено, що місцевий підприємець, здійснюючи протягом 2017 року  господарську діяльність з реалізації великої рогатої худоби, приховала від податкового та бухгалтерського обліків купівлю та продаж великої рогатої худоби, ухилившись від сплати податків та зборів на суму 8,5 млн. грн.

Протиправну господарську діяльність приватного підприємця було задокументовано прокуратурою області спільно із фіскальною службою під час розслідування кримінального провадження за фактами «фіктивного» підприємництва та заволодіння коштами місцевого бюджету при постачанні м’ясної продукції до соціальних закладів міста Житомира.

Досудове розслідування проводить слідче управління Головного управління ДФС в області, прокуратура області здійснює процесуальне керівництво.

На даний час готується клопотання до суду про обрання підозрюваній запобіжного заходу.

Додатково: санкція зазначеної статті передбачає покарання -  штраф від п'ятнадцяти тисяч до двадцяти п'яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (425 тис грн), з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

 

 

Новини за темою
Коментарі (2)
  • Анна Ярошенко

    не поділився чи мало дав???))) Можна подумати що в Житомирі такі всі чесні і правильні підприємці)) що так всі сплачують податки, тих хто платить всі податки одиниці,а тут ура снсація зловили неплатника!!! Ви всіх перевірте представляєте скільки міліонів в бюджет міста впаде!!
  • Александр Колибабчук

    Точно как по рассказу Чехова "Злоумышленик".

Хто переможе: газета «Бердичівський погляд» та пенсіонер Валентин Ганоль  чи мільйонерка, депутат обласної ради Анжеліка...

У період з 1 по 17 травня було виявлено 123 порушення, з яких 23 були грубими. Збитки, завдані рибному господарству, склали...

Детальніше про це, в рамках проекту «Я маю право!», розповіли фахівці Андрушівського бюро правової допомоги.

Упродовж двох днів під час тестування було виявлено перші порушення, відтак поліцейські закликають абітурієнтів суворо дотримуватись...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up