У Житомирі на хабарі "погорів" еколог

У Житомирі на хабарі "погорів" еколог

Викриття та затримання «нечистого на руку» посадовця проводили працівники обласного Управління захисту економіки Нацполіції, Управління СБУ та прокуратури Житомирщини. Він одержав 3,5 тисячі гривень неправомірної вигоди.

Гроші посадовець вимагав за безперешкодне вивезення піску та невжиття відповідних заходів реагування.

У середу, 19 липня, біля одного з супермаркетів м. Житомира оперативники Управління захисту економіки Житомирщини, співробітники обласного Управління СБУ та слідчі прокуратури затримали посадовця під час одержання неправомірної вигоди у розмірі 3,5 тисячі гривень. Таку суму завідувач одного із секторів обласного Управління екологічної інспекції вимагав та одержав від жителя м. Чуднова за безперешкодне вивезення піску та невжиття заходів реагування, передбачених функціональними обов’язками еколога.

Факт отримання неправомірної вигоди був задокументований, а грошові кошти вилучені. Вирішується питання про затримання посадовця за ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України.

Кримінальне провадження відкрито за ч.3 ст.368 (Одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

УЗЕ в Житомирській області ДЗЕ НПУ

 

0
0
0
0
Новини за темою Новини за темою
Коментарі (1)
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up