У мешканців Овруцького району вилучили незаконно видобутий бурштин та зброю

Коростенською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом організації незаконного видобутку бурштину на території Овруцького району за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст. 240 КК України, - інформує прес-служба прокуратури Житомирської області.

У мешканців Овруцького району вилучили  незаконно видобутий бурштин та зброю

У ході досудового розслідування місцевою прокуратурою спільно із Національною поліцією та Службою безпеки проведено санкціоновані обшуки в домоволодіннях кількох мешканців Овруцького району та вилучено незаконно здобутий бурштин, чотири мотопомпи та інше обладнання для нелегального добування бурштину, 6 предметів, схожих на холодну зброю, понад 500 боєприпасів, а також автомобіль.

За клопотанням, погодженим із місцевою прокуратурою, ухвалами Овруцького районного суду від 22-23 лютого 2018 року на нелегально здобуте коштовне каміння, боєприпаси, автомобіль, знаряддя для незаконного видобутку та усе інше майно накладено арешт.

Досудове розслідування, яке проводить місцеве відділення поліції, триває, проводяться усі передбачені законом слідчі (розшукові) дії.

Також призначено проведення гемологічної експертизи по вилученому бурштину та криміналістичної експертизи з дослідження боєприпасів та холодної зброї.

Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up