У Лугинах повернули мамі виявленого на вулиці 3-річного малюка

У Лугинах  повернули мамі виявленого на вулиці 3-річного малюка

Хлопчик сам гуляв вулицями селища, на що звернув увагу місцевий таксист і звернувся в поліцію.

Як повідомляє Поліція Житомирщини, чоловік, який працює таксистом, 22 травня звернув увагу на маленького хлопчика, який без нагляду дорослих ходив вулицями селища Лугини. Переконавшись, що дитина одна, чоловік сповістив про це поліцейських.

Ювенальний офіцер одразу забрала хлопчика до відділку та піклувалася про нього, поки тривали пошуки рідних. Упродовж години правоохоронці встановили і 23-річну матір, і адресу проживання родини.

Попередньо з'ясовано, що жінка залишила 3-річного сина на свою подругу і подалась у власних справах. Як малеча опинилась без нагляду на вулиці, правоохоронці перевіряють.

- Хлопчика повернули додому, з ним все добре. Ювенальна поліцейська провела з матір'ю профілактичну бесіду та відносно неї складено адмінматеріали за неналежне виконання батьківських обов'язків, - розповіла начальниця ювенальної превенції Житомирщини Наталія Гончарук.

Правоохоронці звертаються до громадян: якщо ви помітили на вулиці, у крамниці чи іншому громадському місці дитину, яка перебуває без супроводу дорослих, варто поцікавитися, де її батьки. У разі підозри, що дитина загубилась, негайно повідомте до поліції за телефоном «102». Не будьте байдужими до дитячої долі!

 

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up