У Бердичеві затримали групу вимагачів, які "вибивали" 12 тис. грн надуманого боргу з жінки

У Бердичеві затримали групу вимагачів, які "вибивали" 12 тис. грн надуманого боргу з жінки

Увечері 2 січня у м. Бердичеві оперативники кримінальної поліції та спецпризначенці КОРДу ГУНП в Житомирській області затримали трьох місцевих жителів під час передачі витребуваного надуманого боргу з бердичівлянки. 

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області. 

– Усі троє – місцеві жителі віком від 25 до 35 років, раніше притягувались до кримінальної відповідальності за тяжкі злочини. Їх протиправну діяльність ми документували певний час. Наразі відомо, що вказані особи під приводом надуманих боргових зобов’язань вимагали 12 тисяч гривень у місцевої жительки, погрожуючи та подекуди застосовуючи фізичну силу, - повідомив начальник УКР ГУНП Житомирщини Олександр Петрущенко.

2 січня під час передачі частини витребуваних коштів підозрювані були затримані у порядку ст.208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України.  

Нині триває досудове розслідування за ст. 189 (Вимагання) Кримінального кодексу України. У рамках кримінального провадження затримані перевіряються на причетність до інших подібних фактів.

За чинним законодавством подібні протиправні дії караються обмеженням чи позбавленням волі строком до 5 років.

Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up