Справу про вбивство Олександра Жадька повернуть до суду першої інстанції

Справу про вбивство Олександра Жадька повернуть до суду першої інстанції

Житомирський апеляційний суд 2 січня 2019 року завершив розгляд справи про вбивство Олександра Жадька та оголосив своє рішення:

"Виправдувальний вирок Житомирського районного суду Житомирської області від 15 листопада 2017 року щодо Довгалюка Володимира Олеговича за пунктом 7 частини 2 статті 155 Кримінального кодексу України скасувати. Призначити новий розгляд кримінального провадження в суді першої інстанції. Ухвала апеляційного суду набуває чинності негайно і оскарженню в касаційному порядку не підлягає".

Таке рішення означає повторний розгляд справи від самого початку. За словами брата убитого Юрія Жадька, «рішення суду підтверджує винуватість обвинуваченого».

Перше засідання апеляційного суду у справі Жадька відбулося 12 квітня 2018 року.

У 2014 році Олександра Жадька було жорстоко вбито в селі Зарічани Житомирського району. Тіло 43-річного чоловіка знайшли з десятком ножових поранень. В ході тривалого судового процесу проводилися декілька експертиз, яки підтвердили, що на відео був зображений обвинувачений.

Прокурор просив 15 років тюрми і відшкодування моральної шкоди але 15 листопада 2017 року суд виправдав Володимира Довгалюка. Саме після цього брат вбитого провів прес-конференцію для журналістів. Також прес-конференцію провів суддя Грубіян.

В підсумку справа була передана в апеляцію, яка завершилася повторним направленням на новий розгляд кримінального провадження в суді першої інстанції.

Нагадаємо, влітку 2018 року родичі жорстоко вбитого Олександра Жадька  оскаржили виправдувальний вирок щодо єдиного підозрюваного Володимира Довгалюка, якого раніше було виправдано.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up