Повіривши шахраю, бердичівлянка втратила з картки 35 тисяч гривень, а ще кредит на понад 36 тисяч

Повіривши шахраю, бердичівлянка втратила з картки 35 тисяч гривень, а ще кредит на понад 36 тисяч

«Для безпечного користування банківськими послугами повідомте цифри на звороті картки…» – 9 лютого такий телефонний дзвінок отримала 48-річна бердичівлянка, - повідомив  Бердичівський районний відділ поліції.

Співрозмовник назвався працівником служби безпеки фінансової установи. Жінка виконала його усні вказівки, внаслідок чого втратила заощадження. Зрозумівши, що її ошукали, містянка звернулася до поліції. 

Жінка розповіла, що співрозмовник запевнив, що задля збереження грошей потрібно їх переказати на іншу картку заявниці, при цьому вказати секретний код. Жінка виконала інструкції незнайомця та вже наступного дня зʼясувала, що з одного фінансового рахунку були списані майже 35 тисяч гривень, а на інший – оформлено кредит у розмірі 36700 грн.

Нині правоохоронці встановлюють осіб, причетних до шахрайства. Поліцейські радять перервати розмову й одразу зателефонувати на гарячу лінію банку, якщо співрозмовник запевняє назвати конфіденційну інформацію чи паролі, або коди зі смс-повідомлень.

Відео дня

Будьте уважними, не дайте себе ошукати та не дозволяйте шахраям збагатитися вашим коштом! Розкажіть про заходи перестороги своїм батькам, рідним, сусідам та знайомим.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up