Пішов на роботу 9 січня і досі не повернувся: рідні розшукують 39-річного житомирянина

Пішов на роботу 9 січня і досі не повернувся: рідні розшукують 39-річного житомирянина

Поліція розшукує безвісно зниклого 39-річного жителя м. Житомира

Правоохоронці встановлюють місце знаходження Омельчука Максима Вікторовича, який 9 січня 2020 року пішов на роботу та нині його місцеперебування невідоме, - інформує відділ комунікації поліції Житомирської області. 

За словами дружини зниклого, яка звернулася до поліції, чоловік 9 січня 2020 уранці вирушив з дому на роботу та до теперішнього часу не повернувся. Чоловік останнім часом скаржився на стан здоров’я.

Його прикмети:  зріст 190 см, спортивної статури, має бороду, носить окуляри, на лівій руці біля великого пальця є татуювання групи крові А(II) Rh -.

Був одягнений: в дутий синій пуховик, темно-сині джинси, синє взуття, шапкe темного кольору, зеленe кофтe, шарф синьо-сірого кольору. 

Шановні громадяни! Якщо ви володієте будь-якою інформацією щодо місця знаходження Максима Омельчука, повідомте за телефоном (0412) 40-74-75, 40-73-04 або «102» чи зверніться до найближчого відділку поліції.

 

 

Коментарі (2)
  • Таміла Житінська

    На багунії в лікарню поїдьте  попитайте.
  • Ірина Коцюба

    десь в неті бачила смс щодо чоловіка, якому на зупинці стало погано в синій куртці. Викликали швидку, був одягений в синю куртку
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up