На Житомирщині цьогоріч виявлено понад 80 фактів порушень антикорупційного законодавства

Органами прокуратури Житомирської області, як спеціально уповноваженим суб’єктом у сфері протидії корупції, здійснюється систематичний аналіз стану законності у сфері запобігання  корупції з метою попередження корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень у публічній і приватній сферах суспільних відносин.

 

На Житомирщині цьогоріч виявлено понад 80 фактів порушень антикорупційного законодавства

Зокрема, за результатами проведеного органами прокуратури аналізу щодо додержання вимог антикорупційного законодавства з початку року прокурорами виявлено 11 кримінально караних діянь. Відомості про усі виявлені факти порушення антикорупційного законодавства внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальні провадження.

Про це повідомив начальник відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури області Віталій Ольховий.

Керівник відділу також уточнив, що усього з початку 2017 року працівниками управління захисту економіки в Житомирській області  ДЗЕ Нацполіції України складено 83 адміністративні протоколи про порушення вимог антикорупційного законодавства та допущення конфлікту інтересів.

«Прокуратурою області постійно забезпечується участь у розгляді адміністративних протоколів, пов’язаних із корупцією, у суді, за результатами розгляду яких з початку року до адміністративної відповідальності притягнуто 23 посадові особи», - навів конкретні цифри Віталій Ольховий.

Він також додав, що крім цього, органами прокуратури області, з метою запобігання порушенням антикорупційного законодавства, а також усуненню причин та умов, що призводять до них, у порядку ч. 3 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» (відповідальність за корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення) внесено 66 подань керівникам відповідних установ.

Робота органів прокуратури з протидії та виявлення корупційних проявів триває.  

 
0
0
0
0
Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up