На Житомирщині судитимуть трьох бутлегерів

На Житомирщині судитимуть трьох бутлегерів

Організована злочинна група незаконно виготовила 15 тонн спиртного та планувала його збути, однак потрапила до рук правоохоронних органів.

Про це повідомляє прес-служба Прокуратури Житомирської області.

У четвер, 18 січня 2018 року, прокуратурою Житомирської області затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно організованої групи у складі трьох осіб, які налагодили незаконне виготовлення, зберігання, збут та транспортування з метою збуту підакцизних товарів.

 

 

Досудовим розслідуванням, яке проводили слідчі Головного управління Державної фіскальної служби в області установлено, що житель Київської області з корисливих мотивів, не маючи відповідної ліцензії на виготовлення і торгівлю алкогольними напоями, у вересні 2017 року створив організовану злочинну групу, до складу якої увійшли двоє осіб - жителі Житомирської  та Київської областей.

У подальшому, з метою  незаконного виготовлення, зберігання та збуту алкоголю, учасники організованої злочинної групи підшукали господарське приміщення у населеному пункті на Київщині та встановили там обладнання для масового виробництва алкогольних напоїв.

Таким чином зловмисники з вересня минулого року, порушуючи вимоги податкового законодавства України, незаконно виготовили майже 15 тонн  алкоголю для продажу у різних областях. Виготовлені горілчані вироби доставляли і житомирянину для подальшої роздрібної торгівлі.

 

 

Викрито і припинено протиправну діяльність організованої злочинної групи завдяки злагодженим оперативним діям прокуратури Житомирської області та Головного управління Державної фіскальної служби в області.

Під час санкціонованих обшуків виявлено та вилучено незаконно виготовлені горілчані вироби, засоби та обладнання, що забезпечує незаконне виробництво таких товарів у великій кількості, а також транспортні засоби для їх перевезення до місць збуту.

Наразі обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 28, ч. 1 та 2 ст. 204 КК України скеровано до суду для розгляду по суті.

Публічне обвинувачення у суді забезпечуватиме прокуратура Житомирської області.

Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up