На Житомирщині судитимуть матір, яка залишила 2-річного малюка у холодній хаті і без їжі і пішла "відпочивати" до подруги

На Житомирщині судитимуть матір, яка залишила 2-річного малюка у холодній хаті і без їжі і пішла "відпочивати" до подруги

Ювенальними прокурорами Коростишівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно місцевої жительки за фактом завідомого залишення без допомоги малолітнього сина, який перебував у небезпечному для життя стані і був позбавлений можливості вжити заходів до самозбереження через малолітство (ч. 1 ст. 135 КК України). Про це повідомила пресслужба Коростишівської окружної прокуратури. 

"Слідством установлено, що злочин стосовно дворічного сина у січні цього року скоїла 45-річна жителька міста Коростишева.

Горе-матір, яка мала б турбуватися, доглядати і піклуватися про дитину, залишила малюка без одягу і їжі, у холодній хаті з незадовільним санітарно-гігієнічним станом, а сама пішла до подруги, з якою протягом 8 годин «відпочивали» та вживали алкоголь.  

Голосний плач дитини, що лунав з будинку, почув сусід та викликав працівників поліції, які визволили голодне налякане дитя та доставили до лікарні для огляду і надання медичної допомоги.

Ювенальними прокурорами перед службою у справах дітей Коростишівської міськради порушено питання щодо постановлення на облік малолітнього як такого, що перебуває у складних життєвих обставинах, відібрання його у матері, а також позбавлення жінки батьківських прав.

Справу розглядатиме Коростишівський районний суд.

Публічне обвинувачення підтримуватимуть ювенальні прокурори Коростишівської окружної прокуратури", - йдеться у повідомленні. 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up