На Житомирщині прокуратура попередила незаконний продаж майна вартістю 2,7 млн грн

На Житомирщині прокуратура попередила незаконний продаж майна вартістю 2,7 млн грн

Підприємство уклало 8 договорів про купівлю-продаж майна на загальну суму 2 759 000 грн, незважаючи на те, що на майно ще у липні 2016 року було накладено арешт.

Коростишівською місцевою прокуратурою, в інтересах Регіонального відділення Фонду державного майна України по Житомирській області, з метою звернення стягнення на майно боржника, заявлено позов про визнання недійсними договорів купівлі-продажу майна на загальну суму 2,7 млн грн, - інформує  прес-служба прокуратури Житомирської області.

Рішенням господарського суду м. Києва 13.03.2018 позов задоволено  у повному обсязі.

Йдеться про те, що місцевою прокуратурою, у ході встановлення наявності підстав для вжиття заходів представницького характеру в інтересах держави, виявлено порушення вимог законодавства під час укладення договорів купівлі-продажу майна.

Зокрема установлено, що ПАТ «Головинський граніт» у грудні 2016 року протиправно уклало з ТОВ «Головинський граніт» 8 договорів про купівлю-продаж майна на загальну суму 2 759 000 грн.

Договори укладено щодо продажу майна, яке належало публічному акціонерному товариству «Головинський граніт» та на яке постановою державного виконавця управління Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в області ще у липні 2016 року накладено арешт.

Відтак, за втручання органів прокуратури попереджено безпідставний продаж майна.

0
0
0
0
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up