На 9 років з конфіскацією засудили бердичівлянина за розповсюдження наркотиків

На 9 років з конфіскацією засудили бердичівлянина за розповсюдження наркотиків

За процесуального керівництва Бердичівської окружної прокуратури житель м.Бердичів, який розповсюджував наркотичні засоби на території міста, отримав реальне покарання у виді позбавлення волі.

Як повідомила  Бердичівська окружна прокуратура, за наслідками судового розгляду встановлено, що маючи умисел заробити «легкі гроші» молодий чоловік, 1996 року народження за допомогою месенджера  «Telegram», на початку лютого 2023 року зв`язався з іншою особою, з якою домовився про зайняття спільним продажом психотропних речовин на території міста Бердичева. 

Дана особа запропонувала молодику, роль кур`єра, на що останній погодився та за розкладання закладок, які він буде розповсюджувати, мав отримувати грошову винагороду. 

Для вчинення злочину кур’єр отримав у розфасованому вигляді 100 закладок з особливо небезпечною психотропною речовиною PVP та 73 закладки із психотропною речовиною амфетамін, які мав розповсюдити на території міста та передати координати закладок своєму спільнику.

Відео дня

Однак, під час перенесення вищевказаних заборонених речовин, молодий чоловік був помічений працівниками поліції, які у подальшому і вилучили згортки із психотропними речовинами.

Під час досудового розслідування та судового розгляду обвинувачений тримався під вартою. 

Дослідивши докази, зібрані під час досудового розслідування, суд погодився  із думкою прокурора про доведеність вини останнього.

Врахувавши молодий вік обвинуваченого, часткове визнання вини та відсутність судимостей суд призначив покарання у виді позбавлення волі строком на 9 років із конфіскацією майна.

Наразі вирок суду не набрав законної сили.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up