Майже 5 років родичі жорстоко вбитого житомирянина Олександра Жадька добиваються покарання вбивці

Майже 5 років родичі жорстоко вбитого житомирянина Олександра Жадька добиваються покарання вбивці

З часу, коли у с. Зарічани Житомирського району було жорстоко вбито підприємця Олександра Жадька, минуло майже 5 років. Увесь цей час наша редакція пильно слідкує за перебігом подій, що відбуваються у суді у цій справі.

Нагадаємо, суд першої інстанції ухвалив виправдувальний вирок стосовно обвинуваченого Володимира Довгалюка, однак родичі вбитого виграли апеляцію і справу повернули на повторний розгляд. У вівторок, 23 квітня, під час чергового судового слухання у Богунському районному суді обвинувачений намагався добитися відводу суддів та прокурора, подавши ряд клопотань. Однак такі дії не увінчалися успіхом: суд клопотання відхилив.

Юрій – брат жорстоко вбитого Олександра Жадька – у коментарі «20 хвилин» повідомив, що попри те, що доказів того, що саме Володимир Довгалюк вбив його брата, достатньо, наразі відбувається затягування часу з боку обвинуваченого та його захисників шляхом подачі клопотань.

«На попередніх трьох засіданнях спочатку ввели у справу другого адвоката, прізвище якої Нагорна, на наступне засідання вона не з`явилася через засідання він зробив клопотання з приводу того, що нібито якісь порушення були на досудовому слідстві. Сьогодні побачили клопотання про відвід суддів і прокурора», – розповів Юрій Жадько. На його думку, все це свідчить про намагання Володимира Довгалюка уникнути відповідальності, затягнувши розгляд справи у Богунському районному суді.

«На мій погляд, суд об`єктивно ставиться до справи, відхилив всі клопотання і відповідно почав допит потерпілих у даній справі. Сподіваюся, що на наступному судовому засіданні ми не лише потерпілих допитаємо, а й перейдемо до допиту свідків і будемо досліджувати докази у матеріалах справи», – прокоментував Юрій Жадько.

Наступне судове засідання у цій справі заплановане на 18 червня цього року.

 

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up