Житомиряни задекларували 124 млн грн доходів

Житомиряни задекларували 124 млн грн доходів

З початку проведення цьогорічної кампанії декларування до Житомирського управління ГУ ДПС у Житомирській області  громадянами подано 361 декларацію про майновий стан і доходи за 2019 рік, в тому числі 55 декларацій, аби скористатися правом на податкову знижку.

Про це під час брифінгу повідомила заступник начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Житомирського управління  ГУ ДПС у Житомирській області Лідія Лайпольт.

Зокрема, 306 декларацій подано громадянами, які зобов’язані задекларувати отримані доходи. Серед них – 84 декларації про доходи, отримані у вигляді спадщини на суму понад 18 млн грн, 112 декларації про доходи від продажу рухомого та нерухомого майна на суму доходу понад 27 млн грн.  

Загалом громадяни задекларували 124 млн грн доходів. Водночас сума самостійно нарахованих платниками податкових зобов’язань становить 4,2 млн. гривень.

Відео дня

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
14:40 Житомирщина працює на міжнародній арені заради відновлення України 14:29 Делегація Романівської селищної ради відвідала литовський Молетай 13:51 86% мешканців українських громад підтримують створення природоохоронних територій – дослідження 11:09 Пухнастики шукають господарів: оголошення станом на12 липня Від читача 16:20 Контроль діабету = контроль життя: шлях до стабільності 10:46 У червні попит на житло у новобудовах Житомирщини знизився на 27 % 10:20 Під час масованої ворожої атаки на Житомирщині працювала ППО: жертв і постраждалих немає 10:08 У Житомирі психолог розкаже, як долати тривожність: записатися на тренінг можуть всі охочі 09:27 Житомирські поліцейські розшукують безвісно зниклу 15-річну Стародумову Діану 09:00 12 липня: яке сьогодні свято, прикмети і заборони, прогноз погоди 16:50 Рідним полеглих Захисників вручили державні та відомчі нагороди 16:24 Небезпечна поїздка: на трасі Київ — Чоп батько дозволив неповнолітньому сину керувати авто 16:00 Візьми участь у конкурсі ветеранського бізнесу та отримай до 1,6 млн грн на власну справу 15:40 67-річна коростенка потрапила на гачок шахраїв і втратила 22 тисячі гривень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up