Житомирська митниця щодня перераховує в державний бюджет майже 12 млн грн

Житомирська митниця ДФС інформує, що за перші два місяці 2018 року до державного бюджету України перераховано 490,4 млн. грн. митних платежів, що на 210,5 млн. грн., або на 75,2% більше, ніж за відповідний період 2017 року.

Житомирська митниця щодня перераховує в державний бюджет майже 12 млн грн

Найбільший приріст продемонстрували надходження з податку на додану вартість із ввезених в Україну товарів - 418 млн. грн. (72,8 %).

Зросли середньоденні перерахування митних платежів на 71% порівняно з аналогічним періодом минулого року – до 11,9 млн. грн.

Завдяки перевиконанню Житомирською митницею ДФС у 2017 році індикативів із забезпечення митних надходжень до бюджету у рамках митного експерименту на розвиток дорожньої інфраструктури спрямовано 276,4 млн. грн. Експеримент щодо направлення на розбудову доріг з коштів, які надходять завдяки перевиконанню митницею індикативних показників із забезпечення митних платежів до бюджету продовжено на 2018 рік.

Коментарі

Обидва підозрюваних – 27-річні жителі обласного центру, - інформує відділ комунікації поліції Житомирської області.

Для співробітників, які мають дітей, чинним законодавством передбачені різні пільги і гарантії.

Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради запрошує житомирян на «Космічну зарядку»!

19 червня на головній сцені вул. Михайлівської відбудеться театралізоване дійство для дітей «Кольорові канікули. Ура!» за...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up