За півтора місяця боржники-аліментники сплатили на користь своїх дітей більше 553 тис. гривень

За півтора місяця боржники-аліментники сплатили на користь своїх дітей більше 553 тис. гривень

Про це начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Петро Данилишин сказав 14 лютого під час прес-конференції.

Як повідомляє Головне територіальне управління юстиції у Житомирській області, завдяки застосуванню штрафних санкцій після набрання чинності другим пакетом законів «Чужих дітей не буває» (28 серпня 2018 року) державні виконавці стягнули з боржників-аліментників понад 585 тис. гривень. А уже за півтора місяця нинішнього року цей показник становив більше 553 тис. гривень. Усі кошти перераховані дітям як компенсація за батьківську неувагу та тривалу невиплату аліментів.

«Підписані 21 січня ц. р. між Міністерством юстиції України та Державною службою зайнятості й Державною службою України з питань праці два меморандуми про співробітництво стали новими інструментами для погашення заборгованості зі сплати аліментів, – сказав Петро Данилишин. – Партнерська взаємодія з цими органами на рівні регіону – ще один крок назустріч найменшим жителям Житомирщини, і шанс безробітним батькам на працевлаштування, а отже, на утримання власних дітей».

Петро Данилишин також повідомив журналістам про роботу органів державної виконавчої служби у нинішньому році в сфері захисту трудових прав жителів області. Завдяки виконавчим діям, зазначив він, 69 осіб отримали свої кошти, стягнуті з підприємств-боржників. А це понад 520 тисяч гривень.

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up