За 2018 рік у Центрі обслуговування платників надано понад 51 тис.адміністративних послуг

За 2018 рік у Центрі обслуговування платників надано понад 51 тис.адміністративних послуг

У Центрі обслуговування платників податків (ЦОП) Житомирського управління ГУ ДФС у Житомирській області можна отримати цілий перелік послуг, які необхідні платникам: інформаційні, консультаційні, адміністративні, приймання кореспонденції.

За 2018 рік у ЦОП надано понад 51 тис. адміністративних та понад 25 тис. консультативних послуг, - інформує ГУ ДФС у Житомирській області.

В залах ЦОП постійно працює модератор, який надає допомогу платникам при заповненні декларацій, звітів та інших форм документів для отримання адміністративних послуг. Крім того, в приміщенні ЦОП обладнані стенди, на яких розміщено актуальну інформацію з питань податкового законодавства, зразки заповнення декларацій. Житомирське управління звертає увагу громадян,  що у разі виникнення будь-яких питань, платники мають звертатися до модератора ЦОП .

 Нагадаємо, платникам що наразі триває Кампанія декларування доходів громадян . В рамках її проведення в регіоні впроваджується інформаційно – роз’яснювальна кампанія, мета якої – доведення до всіх категорій громадян інформації про необхідність виконання свого конституційного обов’язку зі сплати податків. Адже, обізнаність громадян – запорука своєчасного наповнення місцевих й державного бюджетів.

0
0
0
0
Популярне у Житомирі Популярне у Житомирі
Герої повернулись: Житомир зустрів воїнів-десантників, які прибули із зони ООС Герої повернулись: Житомир зустрів воїнів-десантників, які прибули із зони ООС
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up