З березня понад 300 тисяч пенсіонерів області отримуватимуть більші пенсії

З березня понад 300 тисяч пенсіонерів області отримуватимуть більші пенсії

З 1 березня 2019 року в Україні проводитимуть перерахунок та осучаснення пенсійних виплат. Так понад 300 тисяч, або 82% пенсіонерів Житомирської області можуть розраховувати на підвищення пенсії, - повідомляє прес-служжба ОДА.

За попередньою інформацією, перерахунок пенсії з 1 березня 2019 року проведуть для 315 тисяч пенсіонерів, що становить 82% від їх загальної кількості (382,8 тис.). Середній розмір підвищення виплат очікується в сумі 162 грн. На ці цілі спрямують додатково понад 51 млн грн. Про це повідомляє департамент праці, соціальної та сімейної політики ОДА.

«Після постанови КабМіну про перерахунок пенсійних виплат будуть відомі більш конкретні цифри. Поки очікується збільшення пенсій на 17-20%», - зазначає заступник начальника Головного управління пенсійного фонду України в Житомирській області Світлана Антонюк.

З 1 березня 2019 року в Україні відбуватиметься осучаснення та автоматичний перерахунок пенсійних виплат. За інформацією Кабінету Міністрів України, у результаті осучаснення розмір пенсій зросте на 17-20%. Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко наголошує, що починаючи з цього року, пенсії будуть перераховуватися щорічно в автоматичному режимі. Відтепер щороку 1 березня буде проводитися осучаснення пенсійних виплат. Це вперше за останні 5-7 років гарантуватиметься осучаснення пенсій всім категоріям громадян.

Нагадаємо, що за інформацією Головного управління пенсійного фонду України в Житомирській області, середній розмір пенсії на Житомирщині становить 2 тис. 311 грн 97 коп.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up