З 1 березня пенсії українців зростуть на суму від 17 до 40 %

З 1 березня пенсії українців зростуть на суму від 17 до 40 %

Найближчий перерахунок пенсій очікується вже з 1 березня 2018 року

Тоді зростуть пенсії для декількох категорій населення. Про це розповів віце-прем'єр-міністр Павло Розенко в ефірі телеканалу "Прямий".

"Із 1 березня 2019 року, і потім кожного березня щороку, відбуватиметься автоматичне осучаснення всіх пенсій. У середньому від 17% до 40% зростатимуть пенсійні виплати. Це робитимуть незалежно від будь-якої влади", – пояснив віце-прем'єр-міністр.

Окрім цього, як додав Розенко, "з 1 січня 2019 року буде перерахована пенсія військовим пенсіонерам. Приблизно півмільйону людей – військовим пенсіонерам – зроблять перерахунок пенсій".

Загалом, як зазначив чиновник, останні п'ять років пенсію взагалі не підвищували і не перераховували. 

 

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up