В «Житомиртеплокомуненерго» зазначають, що рівень оплати платежів знизився на 30%, що б’є по кишені підприємства

В «Житомиртеплокомуненерго» зазначають, що рівень оплати платежів знизився на 30%, що б’є по кишені підприємства

Тарифні мітинги та захмарні суми в платіжках, спричинили зниження рівня оплати за опалення в Житомирі на 30%. Таким чином, у підприємстві зазначають, що така несплата дуже б’є по кмшені і по поточній діяльності підприємства.

Журналісти редакції «20 хвилин» поспілкувалися з директором «Житомиртеплокомуненерго» Дмитром Рогожиним щодо поточного рівня оплати послуг по теплопостачанню. Як зазначає фахівець, ще в січні рівень оплати складав від 83%, зараз рівень значно впав.

«У Житомирі дуже високий рівень оплати платежів, відносно України, на рівні – 95-96%. У січні, як завжди, після свят, рівень оплати знизився – 83-85% порівняно з минулим роком. Зараз, за дуже високої вартості тарифів, за всіх тарифних майданів, з нерозумінням людей за що і як вони сплачують, рівень оплати знизився на 30%», - зазначає Дмитро Рогожин.

Такий відсоток несплати може спричинити серйозні проблеми в роботі підприємства, проте в «Житомиртеплокомуненерго» сподіваються, що такого не станеться, а послуги будуть сплачені.

«Для підприємства неотримання цих виплат в 30% означає наступне: 7 000 000 гривень недоотримання на заробітну плату, на електричну енергію тощо. Це дуже б’є по кишені і по поточній діяльності підприємства Через це ми не змогли сплатити за січневу електричну енергію, і тільки зараз, у лютому, ми оплачуємо рахунки за січень, а це може призвести до зупинки підприємства», - пояснив директор підприємства.

Тим часом, житомиряни продовжують збиратися на тарифні мітинги через невдоволення сумами в платіжках. 

Наступні акції протестів АНОНС:

20 лютого об 11:00 біля Житомирської ОДА зберуться протестувальники та представники Верховної Ради. Також буде запрошено депутатів міської та обласної рад. 

А вже 25 лютого відбудеться всеукраїнська акція – місяць з моменту, як протестувальники передали свої вимоги до вищих, місцевих та обласних органів влади. Планується перекриття доріг.

Лера Наумова

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

 
 

Коментарі (1)
  • Александр Мартынюк

    Безсоромні брехуни! Вам важко, вас б'ють по кишені?  Як платити за такі послуги, коли за січень отримали платіжку на суму 3540 грн за 48м.квадратних?!
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up