Українці в грудні традиційно купували більше продуктів і подарунків – статистика

Українці в грудні традиційно купували більше продуктів і подарунків – статистика

Витрати на їжу склали майже 46% від загальних карткових витрат (27 млрд грн).

У грудні 2022 року українці традиційно перед святами купували більше харчових продуктів, гаджетів та косметики.

"Попри тривоги та аварійні відключення світла, у грудні 2022 українці на 15% більше, ніж у листопаді, сплачували покупки картками у мережі торгових терміналів "ПриватБанку". Зростання обсягів безготівкових оплат у грудні до 58,8 млрд грн зумовлено традиційними приготуваннями до новорічних та різдвяних свят", - йдеться у повідомленні пресслужби "ПриватБанку".

Зазначається, що перед новорічними святами українці купували продуктів харчування на 22% більше, порівняно з листопадом 2022 року. Витрати на їжу склали майже 46% від загальних карткових витрат (27 млрд грн). Найбільш популярними товарами місяця стали гаджети та косметика - витрати на купівлю електроніки та побутової техніки зросли у грудні на 21% до 4,6 млрд грн, а витрати в мережах магазинів косметики та побутової хімії зросли на 18% до 5,5 млрд.

Також у грудні українці більше купували ліків - на 14%, та пального - витрати на АЗС зросли протягом останнього місяця року на 10%.

"Цікаво, що витрати на кафе й ресторани у грудні 2022 року майже не збільшилися у порівнянні з попереднім місяцем - лише на 6%, а покупки одягу та взуття залишилися незмінними", - додали у банку.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up